Otwarty przez: Marcin 2009-09-27, 12:03 |
(o)graniczenia |
| Autor |
Wiadomość |
Abi

Dołączyła: 31 Gru 2008 Posty: 4286
|
Wysłany: 2009-01-10, 22:40 (o)graniczenia
|
|
|
zawsze jest gdzieś
pędzące wąwozami światła z cudzych domów
co nie liczą na wzajemne spotkanie
tam my
jak zbiegi okoliczności
w nieodpowiednim miejscu i czasie
potrącamy się codziennością
przez chwilę razem
latami osobno
03.01.09r
|
| |
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2009-01-10, 23:55
|
|
|
| Dafne napisał/a: | | po szynach |
sobie bym darował ...
| Dafne napisał/a: | | latami osobno |
wieczorami, zwłaszcza
nocami też ...
| Dafne napisał/a: | jak zbiegi okoliczności
w nieodpowiednim miejscu i czasie
potrącamy się codziennością |
świetne ! |
|
|
|
|
 |
Abi

Dołączyła: 31 Gru 2008 Posty: 4286
|
Wysłany: 2009-01-11, 11:16
|
|
|
| Marek napisał/a: | | Dafne napisał/a: | | po szynach |
sobie bym darował ... |
tak Marku, co racja, to racja
a przy okazji zredukowałam powtórzenie końcówek -ych
w następujących po sobie wersach
dziękuję Marku
i oby jak najmniej tej osobności
zwłaszcza wieczorami,
nocami też ...
|
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2009-01-11, 17:38
|
|
|
| Dafne napisał/a: | | tak Marku, co racja, to racja |
wiesz, z szynami kojarzy mi się jakis taki wyznaczony kierunek, nieodwracalny jakby ... więc dlatego sugerowałem |
|
|
|
|
 |
Leszek Wlazło

Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2009-01-11, 20:08
|
|
|
Dafne po drobnej metamorfozie wiersz nabrał jeszcze większej wyrazistości przekazu. Podoba mi się Twoje spojrzenie. |
|
|
|
|
 |
Abi

Dołączyła: 31 Gru 2008 Posty: 4286
|
Wysłany: 2009-01-12, 10:58
|
|
|
| Marek napisał/a: | | Dafne napisał/a: | | tak Marku, co racja, to racja |
wiesz, z szynami kojarzy mi się jakiś taki wyznaczony kierunek, nieodwracalny jakby ... więc dlatego sugerowałem |
Marku,
nawet najdrobniejszy podpunkt w manifeście biorę na przemyślunek
sugeruj, sugeruj, ale nie obiecuję,
że zawsze pójdzie Ci ze mną jak po szynach |
| |
|
|
|
|
 |
Abi

Dołączyła: 31 Gru 2008 Posty: 4286
|
Wysłany: 2009-01-12, 11:04
|
|
|
| Leszek Wlazło napisał/a: | Dafne po drobnej metamorfozie wiersz nabrał jeszcze większej wyrazistości przekazu. Podoba mi się Twoje spojrzenie. |
nieraz wywiedzie duszę w przestrzeń poza wąwozy świateł,
ale warto dla słów: podoba mi się Twoje spojrzenie |
|
|
|
|
 |
|
|