POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY AUTORSKIE » Utwory zebrane » Dafne » (o)graniczenia
Otwarty przez: Marcin
2009-09-27, 12:03
(o)graniczenia
Autor Wiadomość
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-01-10, 22:40   (o)graniczenia


        (o)graniczenia

      zawsze jest gdzieś
      pędzące wąwozami światła z cudzych domów
      co nie liczą na wzajemne spotkanie

      tam my
      jak zbiegi okoliczności
      w nieodpowiednim miejscu i czasie
      potrącamy się codziennością

      przez chwilę razem
      latami osobno


      03.01.09r


  
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-01-10, 23:55   

Dafne napisał/a:
po szynach


sobie bym darował ...

Dafne napisał/a:
latami osobno


wieczorami, zwłaszcza
nocami też ...

Dafne napisał/a:
jak zbiegi okoliczności
w nieodpowiednim miejscu i czasie
potrącamy się codziennością


świetne !
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-01-11, 11:16   

Marek napisał/a:
Dafne napisał/a:
po szynach


sobie bym darował ...

tak Marku, co racja, to racja :)
a przy okazji zredukowałam powtórzenie końcówek -ych
w następujących po sobie wersach

dziękuję Marku
i oby jak najmniej tej osobności
zwłaszcza wieczorami,
nocami też ...

:padam:
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-01-11, 17:38   

Dafne napisał/a:
tak Marku, co racja, to racja


wiesz, z szynami kojarzy mi się jakis taki wyznaczony kierunek, nieodwracalny jakby ... więc dlatego sugerowałem
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-11, 20:08   

Dafne po drobnej metamorfozie wiersz nabrał jeszcze większej wyrazistości przekazu. Podoba mi się Twoje spojrzenie. :)
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-01-12, 10:58   

Marek napisał/a:
Dafne napisał/a:
tak Marku, co racja, to racja


wiesz, z szynami kojarzy mi się jakiś taki wyznaczony kierunek, nieodwracalny jakby ... więc dlatego sugerowałem

Marku,
nawet najdrobniejszy podpunkt w manifeście biorę na przemyślunek :D
sugeruj, sugeruj, ale nie obiecuję,
że zawsze pójdzie Ci ze mną jak po szynach ;)
  
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-01-12, 11:04   

Leszek Wlazło napisał/a:
Dafne po drobnej metamorfozie wiersz nabrał jeszcze większej wyrazistości przekazu. Podoba mi się Twoje spojrzenie. :)

nieraz wywiedzie duszę w przestrzeń poza wąwozy świateł,
ale warto dla słów: podoba mi się Twoje spojrzenie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY AUTORSKIE » Utwory zebrane » Dafne » (o)graniczenia


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo