POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » I ja się chwalę też
I ja się chwalę też
Autor Wiadomość
Julia


Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 105
Wysłany: 2008-02-23, 00:23   

No dobrze... ;)
 
 
Marcin 

Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 4610
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-02-23, 07:08   Re: I ja się chwalę też

Julia napisał/a:

Moje łódeczki...wkleiłam je w innym dziale bo jestem gapa z kosmosu :D

A w którym miało być? Przeniosę ;)
 
 
Julia


Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 105
Wysłany: 2008-02-23, 19:47   

Pierwszy raz wkleiłam je w kawiarence, a gdy się zorintowałam,że jest fajniejsze miejsce, wkleiłam również tu...gapa wybrnęła :)
Dziękuję Ci bardzo Marcinie za chęć pomocy... buziam wdzięcznościowo
 
 
stary krab 
awanturnik w stanie spoczynku

Wiek: 89
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1118
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2008-02-28, 07:54   

Mocne kolory. Podoba mi się.
 
 
Baszka 
Pala Barbara


Wiek: 65
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 1681
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 2008-03-10, 18:15   

nasycenie barw radośc i oczekiwanie a nawet zniecierpliwienie oczekiwaniem zaakcentowane jasnym mocnym kolorem
piękne z przestrzeniami ze światami do zdobycia :)
 
 
Mirek 
Chodynicki Mirosław


Wiek: 69
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 3142
Skąd: Terespol (to jeszce Polska)
Wysłany: 2008-03-14, 19:23   

Julio kurde atary mistrz by się nie powstydził ja nie jestem mocny w malarstwie ale pamietam coś w tym klimacie wisiało w moim pokoju jak byłem całkiem niewielki
to je super
_________________
Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci
 
 
Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 13:59   

śliczne popłynąć taką łódką prosto w zachód słońca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » I ja się chwalę też


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo