Irenka Zborowska
Autor
Wiadomość
Ninoczka
Aga
Wiek: 68 Dołączyła: 20 Paź 2007 Posty: 1743
Wysłany: 2009-08-25, 18:33 Irenka Zborowska
Serdecznie gratuluję wiersza zamieszczonego w ostatnim, poniedziałkowym numerze ANGORY
Uściski
Jeśli nie ten dział - proszę
o przeniesienie
Buziam
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2009-08-25, 18:40
Gratuluję również Irenko
Buziaczki
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2009-08-25, 20:27
Gratuluję
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
Elżbieta
E.M.B.A.
Wiek: 27 Dołączyła: 21 Sty 2008 Posty: 18479
Wysłany: 2009-08-25, 23:55
Kongratki Irenko
serdeczności
E
_________________przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2009-08-26, 00:02
taaaak, ANOGORA - to jest TO ! gratulki Ir !
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2009-08-26, 12:11
Gratuluję
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
artur bodler [Usunięty ]
Wysłany: 2009-08-26, 12:18
Marek napisał/a: taaaak, ANOGORA - to jest TO ! gratulki Ir !
Jak Marek mówi, że to jest TO, to aż musiałem spojrzeć w google, co to jest ta Angora
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2009-08-26, 14:40
nooo, niby najbardziesza, poetycka, kreująca...nobilitującym (ponoć) jest być w Angorze wydrukowanym - ja ze strachu (że nie wydrukują, oblepią krytyką bo takie one tam wszystkie ważne poety)nie posyłałem nigdy (tymbardziejszy sukces Ir!)
i wolę ten "nasz" KOZIRYNEK