Fred
Przecherus Fredny

Wiek: 71 Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 5016 Skąd: Gorzów Wlkp.
|
Wysłany: 2009-08-14, 21:57
|
|
|
| P.A.R. napisał/a: | | pierwsze kroki już uczyniłem |
Może przyjdzie pora na ciąg dalszy.
wrócę do tematu w stosownym czasie.
narazie wyprowadzam sie z netu na jakieś 2 tygodnie. |
_________________ Wiersz jaki jest, każdy widzi.
 |
|