POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » TWÓJ KOROWÓD Ajsa
TWÓJ KOROWÓD Ajsa
Autor Wiadomość
Marcin 

Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 4610
Skąd: Lubin
Wysłany: 2009-08-13, 17:51   TWÓJ KOROWÓD Ajsa


XXVI Interdyscyplinarne Warsztaty Artystyczne
Gorzów Wlkp. - Garbicz 2008
"Wieczór synkretyczny"

TWÓJ KOROWÓD

recytacja i słowa - Andrzej Szaflicki
nagranie, montaż i foto - Krzysztof M. Ciesielski


TWÓJ KOROWÓD
(plik MP3, rozmiar: 3,2 MB)
  
 
 
dz_re 
Mariusz A.Ż.


Wiek: 115
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 1123
Wysłany: 2009-08-13, 19:31   

Ot skromniś, a zarzekał się niedawno, że nic więcej nie nagrał ... :) Klimacisko jest i Wiersz jest! Tło muzyczne, jakbym słyszał nocne cykady i okaryny zawodzenie, wcale nie zdominowane głosem recytatora; razem dają wyjątkowy pokarm dla ucha. Dzięki Andrzeju!

Osobne podziękowania Marcinowi za podrzucenie nagrania.

Brawo Panowie!
  
 
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2009-08-13, 20:29   

Piękny wiersz i duża przyjemność słuchania recytacji w wykonaniu Autora.
Kłaniam się Andrzeju z pokorą do ziemi.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Ninoczka 
Aga


Wiek: 68
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 1743
Wysłany: 2009-08-13, 20:33   

GRATULEJSZYN Panowie
 
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-08-13, 20:44   

łał,
pięknie,
może kiedyś, gdzieś,
odwdzięczę się za tę ucztę
między strunami, a załamaniami głosu
w "dni, których jeszcze nie znamy"

M.
 
 
ajs 
Andrzej Szaflicki


Wiek: 69
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 642
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: 2009-08-14, 11:27   

Marcinie, jest idealnie - tak, jak sobie uwidziałem. Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam :) .
*************************************

dz_re napisał/a:
Ot skromniś, a zarzekał się niedawno, że nic więcej nie nagrał ...

Mariuszu, po pierwsze, to mnie nagrywano ;) , a po drugie, nagranych RECYTACJI mam jeszcze trochę. Jednorazowo zaistniałem jako tzw. wokalista ;) .
Dziękuję Ci serdecznie. Przemiła opinia :) . Pozdrawiam :) .
*************************************************

el napisał/a:
Piękny wiersz i duża przyjemność słuchania recytacji w wykonaniu Autora.
Kłaniam się Andrzeju z pokorą do ziemi.
Czuję się dopieszczony, Elu ;) . Aż się boję o moje ego biedne :D ;) .
Wielkie dzięki. Serdeczności :) .
****************************

Ninoczka napisał/a:
GRATULEJSZYN Panowie
Dziękuję za dwóch, Ninoczko. Najlepszości :) .
**************************

Dafne napisał/a:
może kiedyś, gdzieś,
odwdzięczę się za tę ucztę
między strunami, a załamaniami głosu
w "dni, których jeszcze nie znamy"

Oj tak, a niechby, a jużby poznać te nieznane ;) .
Dziękuję, Marzenko. Do nieznanych zatem :) .
_________________

GODZIEN

dawno tak nie wyglądałem
jak ta szyba po ulewie
podchodzę do okna
godzien aby pozostać

/ks. Jerzy Hajduga/
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2009-08-14, 11:36   

Miło było posłuchać raz jeszcze ...
Pozdrawiam
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-14, 12:21   

znowu prośba, do Marcina. niestety w tym stanie, nie mogę odsłuchać :(
_________________

Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.


Vicente Aleixandre
 
 
Marcin 

Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 4610
Skąd: Lubin
Wysłany: 2009-08-14, 12:29   

już się robi ;) :) chwilka moment i będziesz miała na skrzynce :D


edit:
sprawdź skrzynkę ;)
 
 
Cathriona 
Monika Nowosad


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 1249
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-08-14, 13:00   

Buuu :zalamany: Ja też nie mogę odsłuchać, bo mi ściąga się tylko parę sekund :zalamany:
_________________
Black Mary

Zwali ją Czarną Mańką wśród ulicy,
Znali ją wszyscy wszerz i w krąg...
 
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2009-08-14, 13:00   

ja dopiero jak wroce - bo teraz nijak sie da skoro opcji sluchawek w bibliotece nikt nie przewidzial a dogadac sie to wow...ech... :zdegustowany: :wstyd:
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
Fred 
Przecherus Fredny


Wiek: 71
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5016
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2009-08-14, 20:13   

Wyjaśnienie:
Jest to nagranie z działań warsztatowych - improwizowanych.
Efekty dźwiękowe były dobierane "na poczekaniu".
To dla tych niewtajemniczonych w eresteczkowy Garbicz ;)
Od siebie dodam:
Andrzeju, świetnie to zrobiłeś :)
Wspomniałem z łezką w oku :)
upłynęły już warsztaty 2008, 2009, znowu czekamy na następne i tak nam ten czas upływa :)
_________________
Wiersz jaki jest, każdy widzi.
 
 
 
Gość

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 9099
Wysłany: 2009-08-14, 20:34   

wyrecytować własną duszę , Andrzej
niewielu to potrafi
zaręczam
więc tym głębiej pokłonić się pragnę ...
 
 
Fred 
Przecherus Fredny


Wiek: 71
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5016
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2009-08-14, 21:16   

P.A.R. napisał/a:
wyrecytować własną duszę

może i ty kiedyś spróbujesz ? ;)
_________________
Wiersz jaki jest, każdy widzi.
 
 
 
Gość

Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 9099
Wysłany: 2009-08-14, 21:20   

pierwsze kroki już uczyniłem
dobrze wiesz gdzie :P
choć może niekoniecznie własną ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » TWÓJ KOROWÓD Ajsa


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo