Pierwszy raz wkleiłam je w kawiarence, a gdy się zorintowałam,że jest fajniejsze miejsce, wkleiłam również tu...gapa wybrnęła
Dziękuję Ci bardzo Marcinie za chęć pomocy... buziam wdzięcznościowo
nasycenie barw radośc i oczekiwanie a nawet zniecierpliwienie oczekiwaniem zaakcentowane jasnym mocnym kolorem
piękne z przestrzeniami ze światami do zdobycia
Julio kurde atary mistrz by się nie powstydził ja nie jestem mocny w malarstwie ale pamietam coś w tym klimacie wisiało w moim pokoju jak byłem całkiem niewielki
to je super
_________________ Piszę żeby było ładniej ... bo słońce i tak świeci
Daria [Usunięty]
Wysłany: 2009-03-20, 13:59
śliczne popłynąć taką łódką prosto w zachód słońca