Dziki koń - to jest to. Stanąć tak przed stadem kłusujących koni - to jest to.
A piękno - każdy bierze, co woli. Jeden stwierdzi, że wychodek w nocnym lokalu dorównuje w pięknie zachodowi, a drugi się na to oburzy - i gdzież tu, z kim piękno porównywać na tym świecie.
Wiek: 55 Dołączyła: 05 Maj 2008 Posty: 2300 Skąd: gdzieś w Małopolsce
Wysłany: 2010-03-28, 12:20
Jak powiedział kiedyś Roman Pankiewicz: " nie ma nic piękniejszego na świecie jak: kobieta w tańcu, statek z rozwianymi żaglami oraz koń arabski w galopie "
cóż dodać..
_________________ Zaskocz mnie, zaintryguj, zainspiruj
a wtedy - kto wie - może powiem Ci kim jestem.
dziękuję dziewczyny :)cieszę się, że sie podoba.wybrałam tylko te cztery, bo w sumie dużo tego uczyniłam.Tak to już jest, jak analog odszedł w zapomnienie, cyfrą trzaska się bez opamiętania :)ale w sumie wszystkie były raczej udane
kamilu - tylko proszę mi tu nie o wychodkach , ale fakt byłam zachwycona , tylko żal mi było tych koni piękne widowisko dla nas - ludzi, ale dla tych koni raczej nie
szarpane, poganiane, w sumie dla ambicji ludzkich....
Piękne są, czy może być coś piękniejszego? Pewnie może, ale tak, jak je pokazałaś, uchwyciłaś, są piękne, wyrywają się poza kadr i żyją poza kadrem.
Szkoda, że zaprzężone, ale... Tak urządziliśmy sobie świat.
serdeczności
E
_________________ przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E