POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Wiosenny Jam Session dla Bartka w SOPOCIE
Wiosenny Jam Session dla Bartka w SOPOCIE
Autor Wiadomość
Indianeczka 
Beata Patrycja Klary

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 1694
Wysłany: 2010-04-17, 10:53   Wiosenny Jam Session dla Bartka w SOPOCIE

Wiosenny Jam Session dla Bartka/Urodziny Wiosny

Dla sprawy - Impreza dobroczynna
Czas rozpoczęcia: 21 kwietnia 2010 o 21:00
Czas zakończenia: 22 kwietnia 2010 o 04:00
Lokalizacja: Sopot, Klub Papryka
Opis
W tym roku znów doliczę jeden procent do swoich 18 lat +VAT ;)
W tym roku znów organizuję dla Was coś wyjątkowego, żeby nadrobić te wszystkie "piwa, wina i kawy" na które nie udało mi się dotrzeć z powodu miliona spraw.
W tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe - poniesie za sobą coś trwałego i dobrego.
Ja i najlepsi trójmiejscy muzycy zagramy dla wyjątkowego chłopca. Postaramy się pomóc mu w nabraniu sił do walki z potężnym wrogiem.

Bartek to podopieczny Fundacji Bliźniacy.org.
Czytając w skrócie historię jego choroby nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, jak się wobec niego zachować. Jak się okazało były to obawy na wyrost.
Bartek jest niesamowicie sympatycznym młodzieńcem; otwartym i radosnym, który z łatwością nawiązuje kontakt z nowo poznanymi osobami. Trudno go nie polubić, ma w sobie coś takiego że potrafi zjednać do siebie nawet najbardziej oporne osoby.
Jak to dorastający chłopak potrafi się zbuntować Mamie, która go wychowuje i zawalczyć o własne zdanie.
Jak każdy w tym wieku ma swoje zainteresowania i pasje.
Niedawno do Bartka dołączył wymarzony psiak- szczeniak spaniel który swoją radością umila Bartkowi czas choroby stając się najlepszym przyjacielem.
Więcej o Bartku na www.blizniacy.org i na http://www.youtube.com/watch?v=U21N8U1R_hc

21 kwietnia, KLUB PAPRYKA - zagrają dla Was najlepsi muzycy, odbędzie się pra-premiera teledysku DJ Wojaka "Wanna be free", jam session, wiosenne drinki, a w całym klubie będziecie mogli poczuć atmosferę wiosennego relaksu ;)
Zapraszam serdecznie oraz "przekaż dalej".

Kogo nie będzie ten zgniłe jajo ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Wiosenny Jam Session dla Bartka w SOPOCIE


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo