pusto już w Siekierezadzie
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2010-11-20, 23:23 pusto już w Siekierezadzie
drzwi zaskrzypiały o nutach za dwa złote
piwo więcej kosztuje - grajek w kącie milczy
marne dziesięć groszy już wygrzebał z portek
patrzy jak Bieszczady odpływają w ciszy
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
Wysłany: 2019-03-28, 18:22
Pięknie bardzo
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-12-11, 23:06
Pięknie
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
mironiusz
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
Wysłany: 2020-12-12, 13:06
Obrazek z wyjątkowego miejsca.
_________________ I będą mi grały wiatry...
M.
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-12, 15:28
no i co mam powiedzieć, jak ujmuje...
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre