POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » samotna róża
samotna róża
Autor Wiadomość
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2011-11-04, 23:58   samotna róża

nie wiem czy uda mi się wstawić

_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2011-11-07, 15:47   

intrygująca ta różyczka, zwłaszcza jej wnętrze
pozdrawiam cieplutko
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2011-11-07, 21:34   

Pątniczko- mnie też zaintrygowała- dziekuję :)
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-11-08, 20:38   

wstawić krasnoludki pomogły i chyba dobrze zrobiły by nas cieszyć i intrygować zarazem :)
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2011-11-09, 21:34   

Leszku- nie krasnoludki a jeden krasnolud- za co mu szczerze dziękuję :D

pozdrawiam :padam:
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
AsiaArwen 
Joanna Otorowska-Duda

Dołączyła: 08 Cze 2012
Posty: 2204
Wysłany: 2012-07-11, 21:03   

piękna róża :)
wydaje się być tak zwiewna, leciuteńka :)
 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-07-11, 21:25   

różo różo czerwona
piękna i powabna
w swoim wnętrzu
promyk chowasz
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2012-07-17, 22:12   

AsiaArwen napisał/a:
wydaje się być tak zwiewna, leciuteńka
- dziękuje Asiu :)

jaga napisał/a:
różo różo czerwona
piękna i powabna
- za powabną- :padam: :)
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2012-07-19, 20:33   

Piękna :padam:
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2013-07-31, 23:15   

Lidziu :padam:
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2013-08-01, 13:36   

mnie też przyciągnęła różyczka
:)

jej płatki kryją wiele pieszczot
niech tylko rozwiną się w kielich
:D
i ni jednego kolca nie ma
a tło sympatycznie zabłękitnione
:)

Bożenko :serce:
:padam:
 
 
Zolka 
Izolda Otorowska


Wiek: 73
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 533
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-08-02, 07:58   

W oczekiwaniu na miłość lub Samotnego Księcia, delikatna :)
_________________
Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2013-08-02, 13:52   

Róża, która nie waha się pokazać swojego wnętrza...
:)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
eliza 
Elżbieta Grzegorczyk


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 6406
Wysłany: 2013-08-06, 11:51   

prostota i subtelność razem daje piękno :) :)
_________________
szczęście to umiejętność życia
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2013-08-06, 20:59   

[quote="Lidka"]mnie też przyciągnęła różyczka
:)

Lidziu- róza na progu wielkiego wejścia :) i bez kolców- słusznie zauważyłaś- pozdrawiam :)
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » samotna róża


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo