|
samotna róża |
| Autor |
Wiadomość |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2011-11-04, 23:58 samotna róża
|
|
|
nie wiem czy uda mi się wstawić
 |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
|
Wysłany: 2011-11-07, 15:47
|
|
|
intrygująca ta różyczka, zwłaszcza jej wnętrze
pozdrawiam cieplutko |
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2011-11-07, 21:34
|
|
|
Pątniczko- mnie też zaintrygowała- dziekuję |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
Leszek Wlazło

Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2011-11-08, 20:38
|
|
|
wstawić krasnoludki pomogły i chyba dobrze zrobiły by nas cieszyć i intrygować zarazem |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2011-11-09, 21:34
|
|
|
Leszku- nie krasnoludki a jeden krasnolud- za co mu szczerze dziękuję
pozdrawiam |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
AsiaArwen
Joanna Otorowska-Duda
Dołączyła: 08 Cze 2012 Posty: 2204
|
Wysłany: 2012-07-11, 21:03
|
|
|
piękna róża
wydaje się być tak zwiewna, leciuteńka |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2012-07-11, 21:25
|
|
|
różo różo czerwona
piękna i powabna
w swoim wnętrzu
promyk chowasz |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2012-07-17, 22:12
|
|
|
| AsiaArwen napisał/a: | | wydaje się być tak zwiewna, leciuteńka | - dziękuje Asiu
| jaga napisał/a: | różo różo czerwona
piękna i powabna | - za powabną- |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
amandalea
Lidia Kowalczyk

Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
|
Wysłany: 2012-07-19, 20:33
|
|
|
Piękna |
_________________ a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2013-07-31, 23:15
|
|
|
Lidziu |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
|
Wysłany: 2013-08-01, 13:36
|
|
|
mnie też przyciągnęła różyczka
jej płatki kryją wiele pieszczot
niech tylko rozwiną się w kielich
i ni jednego kolca nie ma
a tło sympatycznie zabłękitnione
Bożenko
|
|
|
|
|
 |
Zolka
Izolda Otorowska

Wiek: 73 Dołączyła: 10 Lip 2012 Posty: 533 Skąd: Górny Śląsk
|
Wysłany: 2013-08-02, 07:58
|
|
|
W oczekiwaniu na miłość lub Samotnego Księcia, delikatna |
_________________ Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/ |
|
|
|
|
 |
mironiusz

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
|
Wysłany: 2013-08-02, 13:52
|
|
|
Róża, która nie waha się pokazać swojego wnętrza...
|
_________________ I będą mi grały wiatry...
M. |
|
|
|
|
 |
eliza
Elżbieta Grzegorczyk

Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 6406
|
Wysłany: 2013-08-06, 11:51
|
|
|
prostota i subtelność razem daje piękno |
_________________ szczęście to umiejętność życia |
|
|
|
|
 |
Bożena
Kluszczyńska

Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
|
Wysłany: 2013-08-06, 20:59
|
|
|
[quote="Lidka"]mnie też przyciągnęła różyczka
Lidziu- róza na progu wielkiego wejścia i bez kolców- słusznie zauważyłaś- pozdrawiam |
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza. |
|
|
|
|
 |
|
|