Temat chwilę jeszcze będzie
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2012-04-04, 02:46 Temat chwilę jeszcze będzie
Ponieważ zmienili zasady prywatności, usunąłem swoje konta na FB, Google i YouTube. Wykonań chwilowo nie ma - muszę "rozgryźć" jeden skrypt i będą znowu, co prawda tylko w wersji audio, ale MOJE.
Chwilę to potrwa, bo po Świętach wracam w B., a teraz mam trochę roboty. Obiecuję - będą.
Wybaczcie!
W.
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2012-04-07, 10:51
Fajnie! We wtorek "poleję" z konta.
nuta niepokorna
Danuta Zasada
Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-04-07, 11:03
a ile trzeba polać żeby dostąpić ..?
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5545 Skąd: Wetlina
Wysłany: 2012-04-07, 11:34
nuta niepokorna napisał/a: a ile trzeba polać żeby dostąpić ..?
W forum "reklama" jest kontekst tekstu Marka .
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
Bożena
Kluszczyńska
Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
Wysłany: 2012-04-26, 21:45
nic nie rozumiem
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.