POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » Temat chwilę jeszcze będzie
Temat chwilę jeszcze będzie
Autor Wiadomość
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2012-04-04, 02:46   Temat chwilę jeszcze będzie

Ponieważ zmienili zasady prywatności, usunąłem swoje konta na FB, Google i YouTube. Wykonań chwilowo nie ma - muszę "rozgryźć" jeden skrypt i będą znowu, co prawda tylko w wersji audio, ale MOJE.

Chwilę to potrwa, bo po Świętach wracam w B., a teraz mam trochę roboty. Obiecuję - będą.

Wybaczcie!

W.
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2012-04-07, 03:14   

Nagrania już są.
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-04-07, 10:51   

Fajnie! We wtorek "poleję" z konta. :)
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-04-07, 11:03   

a ile trzeba polać żeby dostąpić ..? ;)
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
pasikonik 
niepijący alkoholik

Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2012-04-07, 11:34   

nuta niepokorna napisał/a:
a ile trzeba polać żeby dostąpić ..? ;)


W forum "reklama" jest kontekst tekstu Marka ;) .
_________________
Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2012-04-26, 21:45   

nic nie rozumiem :(
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » Temat chwilę jeszcze będzie


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo