to pytanie czy stwierdzenie?
wolę płótno od papieru
i jestem końpletnym laikiem - samoukiem ;D
pozdrowionka chłopcze na X
To jest stwierdzenie że masz iskrę bożą.
Swoją drogą bardzo mnie dowartościowujesz,zwracając się pieszczotliwym "mój chłopcze".
Już dawno minęły lata świetności,gdy kobiety prawiły mi tak miłe słowa.
pozdrowionka
szczebiotko dziewczę
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-04-30, 14:54
Leszek Wlazło napisał/a:
piękne te lilaczki Lilaczka
Dziękuję Leszku , miło to czytać
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-04-30, 15:00
X'Boy napisał/a:
To jest stwierdzenie że masz iskrę bożą.
Iskra tli się czasem ,
pod górą pod lasem
a potem wybucha
jak chłonna pożoga
i muszę na płótnie
ugasić ten pożar ;D
X'Boy napisał/a:
Swoją drogą bardzo mnie dowartościowujesz,zwracając się pieszczotliwym "mój chłopcze".
Już dawno minęły lata świetności,gdy kobiety prawiły mi tak miłe słowa.
Kurcze przeczytałam swój komentarz nie doszukałam się słowa "mój"
ale chłopcze i owszem , bo czy Boy- nie oznacza chłopca?
wiesz ja nigdy nie usłyszałam takich słów od żadnej kobiety - niestety może poza matulą rodzicielką
Cytat:
pozdrowionka
szczebiotko dziewczę
szczebiotko i do tego dziewczę ;D chyba że tylko duchem jestem dziewczęciem czasem małym , trochę nieznośnym , trochę nieśmiałym
ale miło było przeczytać takie słowa, od razu uśmiechnęła się moja zakręcona głowa ))
pozdrowionka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta