POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » mironiuszowe teksty znów na Bezjarzmowiu
mironiuszowe teksty znów na Bezjarzmowiu
Autor Wiadomość
an
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-13, 14:56   mironiuszowe teksty znów na Bezjarzmowiu

Mirek na dobre wpisał się już w krajobraz Bezjarzmowia...
Co wcale nie dziwi, a cieszy niezmiernie! :)

http://www.bezjarzmowie.info.ke/test/?p=4991
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-05-13, 15:23   

wiwat Mirek wiwat talent wiwat poetyckie stany :)
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-13, 20:07   

Dziękuję. Jednak PS pozostanie moją miłością... :)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2012-05-13, 20:49   

Kongratulki, Miro :)
serdeczności
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2012-05-17, 07:37   

I ja gratuluję Mironiuszu :) ...to miłe co piszesz o PS :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-05-17, 07:43   

Brawko z bisami :hurra:
M :ok:
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-17, 15:43   

Elżbieta napisał/a:
Kongratulki, Miro


Elżbieto, dziękuję... :)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-17, 15:45   

amandalea napisał/a:
I ja gratuluję Mironiuszu ...to miłe co piszesz o PS


Dziękuję Amandelo.
Jak długo wytrzymacie mnie na PS, tak długo... :)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-17, 15:46   

nuta niepokorna napisał/a:
Brawko z bisami
M


Nutko, do Ciebie zawsze :)
Tym bardziej, na te skandynawskie chłody...
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2012-05-17, 21:14   

Cieszy mnie fakt, że nie tylko muzom to nasze pisanie. Gratuluję Mirku - miło czytać.

Pozdrawiam.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Cassidy 

Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 214
Wysłany: 2012-05-17, 21:30   

Moje gratulacje :ok:

Pozdrawiam!
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-05-17, 21:56   

:)
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-18, 01:02   

el napisał/a:
Cieszy mnie fakt, że nie tylko muzom to nasze pisanie. Gratuluję Mirku - miło czytać.

Pozdrawiam.


El- bardzo, bardzo... :)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-05-18, 01:02   

Cassidy napisał/a:
Moje gratulacje

Pozdrawiam!


Dzięx...
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
eliza 
Elżbieta Grzegorczyk


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 6406
Wysłany: 2012-05-18, 10:47   

jakoś nie mogę połapać się w tych tekstach rozumiem wycofałeć
praktycznie może .....
Mironiuszu musi być wspaniale i będziesz pisał dalej
mnie tyle razy kroili i wszystko dobrze tylko w porę
kiedyś powiedziałam że nie wyjdę ze szpitala jeżeli w ten dzień mnie nie skroją postawiłam na swoim i dobrze ze strachu
niech los będzie z Tobą i ja również :oczami:
serdeczności
będzie Ciebie brakowało przez krótki czas
_________________
szczęście to umiejętność życia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » mironiuszowe teksty znów na Bezjarzmowiu


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo