|
piosenka dla K.W. |
| Autor |
Wiadomość |
nuta niepokorna
Danuta Zasada

Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
|
Wysłany: 2012-06-05, 22:48 piosenka dla K.W.
|
|
|
I
choć minął juz czas
drzwi otwartych na wszystko
choć nie ma już prawd
prostych jak brzeg nocy i dnia
wciąż tyle jest chwil
które proszą o bliskość
oparte o drzwi
szepczą nas
niezmiennie od lat
Ref.
jeszcze masz siłę i hart
jeszcze zatrzymać chcesz wiatr
muzyka w tobie wciąż gra
nie pozwól marzeń wyrwać z ram
jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens
..........
II
już wiesz jak to jest
iść pod szczyt po kamieniach
gdy niebo we mgle
i deszcz
zacina do łez
i wiesz kiedy ktoś
kto cię światłem odmienia
gdy ty gubisz krok
gasi mrok
choć wokół jest noc
ref.
jeszcze masz siłę i hart
jeszcze zatrzymać chcesz wiatr
muzyka w tobie wciąż gra
nie pozwól marzeń wyrwać z ram
jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens
/ ja wiem.... ja wiem
trudno przetrwać gdy wali się
czyjś głos przez mgłę
niesie cię.../
ref
jeszcze masz siłę i hart ..... |
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami |
|
|
|
|
 |
eliza
Elżbieta Grzegorczyk

Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 6406
|
Wysłany: 2012-06-29, 16:03
|
|
|
| nuta niepokorna napisał/a: | jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens |
całość a to wyjątkowe
Nutko serdeczności |
_________________ szczęście to umiejętność życia |
|
|
|
|
 |
nuta niepokorna
Danuta Zasada

Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
|
Wysłany: 2012-06-29, 21:15
|
|
|
dzięki Eliz - miło mi że się spodobało |
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami |
|
|
|
|
 |
|
|