POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » piosenka dla K.W.
piosenka dla K.W.
Autor Wiadomość
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-06-05, 22:48   piosenka dla K.W.

I

choć minął juz czas
drzwi otwartych na wszystko
choć nie ma już prawd
prostych jak brzeg nocy i dnia

wciąż tyle jest chwil
które proszą o bliskość 
oparte o drzwi
szepczą nas 
niezmiennie od lat

Ref.
jeszcze masz siłę i hart
jeszcze zatrzymać chcesz wiatr
muzyka w tobie wciąż gra
nie pozwól marzeń wyrwać z ram

jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens

..........

II

już wiesz jak to jest
iść pod szczyt po kamieniach
gdy niebo we mgle
i deszcz
zacina do łez

i wiesz kiedy ktoś
kto cię światłem odmienia
gdy ty gubisz krok
gasi mrok
choć wokół jest noc

ref.
jeszcze masz siłę i hart
jeszcze zatrzymać chcesz wiatr
muzyka w tobie wciąż gra
nie pozwól marzeń wyrwać z ram

jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens

/ ja wiem.... ja wiem
trudno przetrwać gdy wali się
czyjś głos przez mgłę
niesie cię.../

ref
jeszcze masz siłę i hart .....
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
eliza 
Elżbieta Grzegorczyk


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 6406
Wysłany: 2012-06-29, 16:03   

nuta niepokorna napisał/a:
jeszcze się sny pragną śnić
jeszcze odwaga by żyć
jeszcze nie teraz o nie -
nie pozwól by ktoś zabrał sens


całość :padam: a to wyjątkowe :padam:
Nutko serdeczności :D :D
_________________
szczęście to umiejętność życia
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-06-29, 21:15   

dzięki Eliz - miło mi że się spodobało :) :) :)
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Poezja śpiewana i piosenka turystyczna » piosenka dla K.W.


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo