storczyk
Autor
Wiadomość
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-07-12, 10:36 storczyk
akryl na płótnie
30x40
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-07-12, 10:37
delikatniutki
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
AsiaArwen
Joanna Otorowska-Duda
Dołączyła: 08 Cze 2012 Posty: 2204
Wysłany: 2012-07-12, 12:23
jest po prostu
piękny
Elżbieta
E.M.B.A.
Wiek: 27 Dołączyła: 21 Sty 2008 Posty: 18479
Wysłany: 2012-07-12, 20:15
Łaaaadnie
Taki nasycony błękit, że trudno uwierzyć, że to storczyk...
Pogooglałam i voila
Cytat: The Blue Mystique blue orchid is not painted , and it's not hybridized . It is the result of a patented process that infuses white orchids with a special medium. This technique has been perfected after many years of research and testing, using naturally derived elements and remaining environmentally conscious.
http://www.homesteadgardens.com/departments/departments/blue-mystique-orchid/
Wyobrażam sobie, jak ładny musi być na żywo.
serdeczności
E
_________________przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2012-07-14, 23:24
Niesamowity Lilaczku, po prostu piękny i niesamowity
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
an [Usunięty ]
Wysłany: 2012-07-15, 02:44
Zachwyca
Leszek Wlazło
Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-15, 09:44
Rozwinęłaś się malarsko i czary wychodzą spod Twojego pędzla.
nuta niepokorna
Danuta Zasada
Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2012-07-15, 09:49
piękniuchny masz talencisko Pątniczko
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-07-16, 16:06
dziękuję bardzo wszystkim za ciepłe słófkooo
jesteście wielcy...
pozdrawiam
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
Bożena
Kluszczyńska
Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
Wysłany: 2012-07-16, 23:17
piękny storczyk a wazon intryguje swoją niewazonowością- gratuluję obrazu
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
eliza
Elżbieta Grzegorczyk
Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 6406
Wysłany: 2012-07-17, 11:07
wspaniały
serdeczności
_________________ szczęście to umiejętność życia
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-07-19, 10:31
Bożenki Elizo merci
pozdrowionka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-07-20, 16:44
Leszek Wlazło napisał/a: Rozwinęłaś się malarsko i czary wychodzą spod Twojego pędzla.
wiesz Leszku każdy jakoś sie rozwija - jeden jak kwiat , drugi jak papier toaletowy mam nadzieje że miałes na myśli to pierwsze skojarzenie
buziaczki
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
Zolka
Izolda Otorowska
Wiek: 73 Dołączyła: 10 Lip 2012 Posty: 533 Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2012-07-20, 21:28
Dotykam je wzrokiem i dłonią pieszczę
_________________ Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2012-07-26, 09:41
Cytat: Dotykam je wzrokiem i dłonią pieszczę
i pieści wzrokiem już je ktoś inny , czasem je odwiedzam ale na PS zawsze będą nasze
pozdrowionka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski