Wysłany: 2012-09-07, 10:54 Poezje i Herezje w Krakowie
Zapraszamy na pierwszy wieczór autorski do "Semper Felix".
Rozpoczynamy imprezę cykliczną, która promować będzie każdą młodą i niezależną formę ekspresji, od poezji, poprzez film, muzykę, aż do malarstwa.
Zaczynamy już w niedzielę, 16 września 2012 roku. Na pierwszy ogień pójdzie ośmiu poetów oraz zespół muzyczny.
Wiersze:
Grzegorz Gniady
Jadwiga Grabarz
Michał Killiński
Krystian Kajewski
Michał Krzywak
Lea Pradziński
Piotr Smolak
Tomasz Szatko
Katarzyna Ufir
Muzyka:
Przester
Na tym jednak nie koniec - nie zamykamy furtki, Ty też możesz podzielić się z nami swoją twórczością. Przynieś swoje wiersze już 16 września do Semper Felix, ul. Bożego Ciała 9, godz. 18:30.
Gdy wieczór zamieni się w noc, zasiądziemy przy stołach suto obstawionych nie-herbatą.