POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » SPIEWANE WIERSZE MISZY
SPIEWANE WIERSZE MISZY
Autor Wiadomość
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-08-29, 16:54   SPIEWANE WIERSZE MISZY

Śpiewane wiersze Miszy

Niełatwo jest komponować muzykę do wierszy i tak je interpretować, że ich autor mówi:
chapeau bas!
Ta sztuka powiodła się niezwykle utalentowanej kompozytorce i znakomitej wykonawczyni,
Dominice Kaczale, o której jeszcze nie raz, na pewno usłyszymy.
Dominika często prezentuje swoje utwory w duecie z inną, doskonałą wykonawczynią,
Patrycją Kliber, obdarzoną nie tylko wielkim talentem, ale i wspaniałym głosem.
Dołączone „linki” pochodzą z koncertu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki
„Łyżka Mleka”, który się odbył 24 sierpnia w Kaliszu, przy okazji spotkania autorskiego
oraz promocji nowego tomiku poetyckiego, znanej poetki Teresy Rudowicz pt; „Korzeń Werbeny.”

„Umuzycznione” zostały wiersze Miszy, w kolejności:



http://youtu.be/PjIFxSZWiEM

„Na grodzisku”

http://youtu.be/039LW-LTuKc

„Wieczorna stołówka”

http://youtu.be/6MSwiQGYi5k

„Nad ranem”

http://youtu.be/7aN7jjSmNHc


„Ballada o wiejskiej Madonnie”
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-08-29, 22:36   

Przed chwilą słuchałem - dostałem linki od Izy.
Świetne. A pani Dominika zachwyciła i zauroczyła mnie całkowicie!
Jej Muzyka, muzykalność, kompozycje, śpiew.
Patrycję słyszałem już kiedyś w Kaliszu, jak była promocja "Drzwi otwartych na nicość" -
w muzyce klezmerskiej. Też świetna!

Fajnie, że zamieściłeś! :)
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-08-30, 06:01   

Prawda, że Dominika jest fenomenalna?
Jeżeli chcesz, Marku, to zajrzyj na You Tube
i kliknij "Dominika Kaczała". Znajdziesz więcej.
A jestem pewien, że będzie przybywać, nie tylko na YT :)
Serdecznie pozdrawiam :)
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-08-30, 09:31   

misza napisał/a:
Marku, to zajrzyj na You Tube

Zaglądałem. Jest świetna!
Ma mój stały podziw! I szacunek dla Jej twórczości!
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-08-30, 15:13   

Prawda? :)
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » SPIEWANE WIERSZE MISZY


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo