|
A kogóż to życie |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2013-09-17, 11:48 A kogóż to życie
|
|
|
| A kogóż to życie po rzyci nie kopie (żeby tylko po rzyci), chociaż niektórych bardziej. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
asia
Joanna Lessnau
Wiek: 43 Dołączyła: 25 Paź 2012 Posty: 3955 Skąd: m. pomorskie
|
Wysłany: 2013-09-17, 11:54
|
|
|
i pewnie dlatego kto ma miękkie serce musi mieć twardą d... |
_________________ Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.
Leopold Staff |
|
|
|
|
 |
|
|