Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2013-10-30, 16:23 Co to jest
|
|
|
Co to jest, co/że do niektórych dociera później, a do niektórych, choćby o ułamek sekundy za późno.
Jeśli jest różnica między nauką, a nauczką, to jest to nauczka. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|