Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-02-12, 11:19 Nie zrozumie
|
|
|
| Nie zrozumie siebie ten, kto nie zrozumie drugiego człowieka, a przynajmniej nie rozumie siebie ten, kto nie jest wyrozumiały dla siebie i dla innych. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|