Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-03-23, 19:30 Czasami trzeba
|
|
|
Czasami trzeba zwolnić, a nawet przystanąć.
Trzeba się więc poświęcić temu, co nie jest naszym konikiem, bo na jednym koniku daleko nie zajedziemy. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|