POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Tomik "Musztarda po obiedzie"
Tomik "Musztarda po obiedzie"
Autor Wiadomość
rennie8 
rennie8


Dołączyła: 05 Maj 2013
Posty: 145
Wysłany: 2014-07-01, 10:09   Tomik "Musztarda po obiedzie"

Kilka dni temu wydałam swój pierwszy tomik wierszy pt.-"Musztarda po obiedzie".
137 stron w wydawnictwie Black Unicorn w Jastrzębiu -Zdroju ISBN978-83-7732-329-8.Jest to moja pierwsza samodzielna próba wydawnicza.Jeśli ktoś byłby zainteresowany nabyciem tomiku, proszę o kontakt .Adres- hlnskkbl@gmail.com.
Tytuł zapożyczyłam od siebie z blogu,myślę, że nikomu nie zaszkodzi musztarda, nawet po obiedzie. :)
 
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2014-07-01, 15:08   

Gratulacje :)
życzę jeszcze wielu takich ...
Pozdrawiam
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
rennie8 
rennie8


Dołączyła: 05 Maj 2013
Posty: 145
Wysłany: 2014-07-01, 15:18   

Lilka, to Ty?Nie widzę dokładnie, boś ukryta pośród kwiatów.Dziękuję bardzo :)
 
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2014-07-01, 15:26   

,w pewnym wieku, lepiej być tłem :)
na pątniczym szlaku różne są koleje losu ;)
Pozdrowionka i cmokasy
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2014-07-02, 22:18   

coś podobnego!
Jastrzębie musztardą spłynęło ;)
sorrki za dygresję!

Gratuluję, Rennie, Szczerze
:)
 
 
rennie8 
rennie8


Dołączyła: 05 Maj 2013
Posty: 145
Wysłany: 2014-07-03, 12:47   

Lidka , czy Ty aby z tamtych stron? Oświeć! Dzięki za dobre słowo :)
 
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2014-07-07, 13:26   

rennie8 napisał/a:
Lidka , czy Ty aby z tamtych stron? Oświeć! Dzięki za dobre słowo :)


Rennie Miła :serce:
jam z nizin i sawanny
:D

Atrakcyjnego Tygodnia
:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Tomik "Musztarda po obiedzie"


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo