Wysłany: 2014-07-01, 10:09 Tomik "Musztarda po obiedzie"
Kilka dni temu wydałam swój pierwszy tomik wierszy pt.-"Musztarda po obiedzie".
137 stron w wydawnictwie Black Unicorn w Jastrzębiu -Zdroju ISBN978-83-7732-329-8.Jest to moja pierwsza samodzielna próba wydawnicza.Jeśli ktoś byłby zainteresowany nabyciem tomiku, proszę o kontakt .Adres- hlnskkbl@gmail.com.
Tytuł zapożyczyłam od siebie z blogu,myślę, że nikomu nie zaszkodzi musztarda, nawet po obiedzie.
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2014-07-01, 15:08
Gratulacje
życzę jeszcze wielu takich ...
Pozdrawiam
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta