Generalnie prawda. Jednak można tu mieć pewne zastrzeżenia i pytać, co to znaczy bawić się nieładnie...
powiedzmy, że to znaczy tylko to, żeby nie być zbyt ostrożnym, że więc zbytnia ostrożność, jak nadgorliwość, może być gorsza od sabotażu, a co najmniej może krępować, uziemiać samego siebie
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony.