|
A jeżeli już jakieś |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-17, 15:39 A jeżeli już jakieś
|
|
|
| A jeżeli już jakieś, to lepiej mieć większe oczekiwania od siebie, niż mniejsze od kogoś. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-17, 16:44
|
|
|
| Też prawda. |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-18, 00:56
|
|
|
| Waldemar Kubas napisał/a: | | Też prawda. |
nawet jeśli, jak niektórzy mówią, są trzy prawdy, ale darujmy tu już je sobie |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-18, 11:00
|
|
|
O tych trzech prawdach to mówił też ks. Tischner.
Mówił jakoś tak:
jest prawda
święta prawda
i gówno prawda |
|
|
|
|
 |
|
|