|
Lepiej być |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-17, 15:59 Lepiej być
|
|
|
| Lepiej być przerobionym na szaro niż na mydło. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-17, 16:38
|
|
|
| Zabrzmiało dość ponuro. Ale zgoda, lepiej... |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-07-18, 00:46
|
|
|
| Waldemar Kubas napisał/a: | | Zabrzmiało dość ponuro. Ale zgoda, lepiej... |
co by nie mówić, jest to żart macabre |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Waldemar Kubas
Dołączył: 12 Lis 2009 Posty: 630 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-07-18, 11:07
|
|
|
| Tyż prawda... |
|
|
|
|
 |
|
|