Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-10-12, 13:07 Żebym to ja jeszcze wiedział
|
|
|
| Żebym to ja jeszcze wiedział skąd się bierze wiara, poza tym, że z patrzenia w przyszłość. W każdym razie nie bierze się bez miłości i nadziei. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|