Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2014-10-12, 13:16 Już wiem co to jest sztuka
|
|
|
| Już wiem, co to jest sztuka, to jest skojarzenie czegoś, czego by nikt nie skojarzył, albo skojarzenie tak, w taki sposób, jakby nikt nie skojarzył. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|