|
Czy się jest pesymistą |
| Autor |
Wiadomość |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2015-01-02, 13:53 Czy się jest pesymistą
|
|
|
| Czy się jest pesymistą, czy optymistą, dobre samopoczucie, to lepsze niż wszyscy lekarze z wszystkimi receptami. |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2015-01-02, 15:03
|
|
|
O, tak!
100% racji!
Piszę tylko tutaj ale wszystkie Twoje przemyślenia podobają się.
Dają do myślenia!
Więc dziękuję! |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2015-01-02, 23:03
|
|
|
| Marek napisał/a: | O, tak!
100% racji!
Piszę tylko tutaj ale wszystkie Twoje przemyślenia podobają się.
Dają do myślenia!
Więc dziękuję! |
gdyby się nie podobały, też bym pisał, pewnie do wyrzucenia mnie stąd, ale zawsze to miło, gdy się coś podoba |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
Marek
Z. Marek Piechocki

Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
|
Wysłany: 2015-01-02, 23:07
|
|
|
| Wiesław Jarosz napisał/a: | | pewnie do wyrzucenia mnie stąd |
A to niby dlaczego? |
|
|
|
|
 |
Wiesław Jarosz
askawin
Wiek: 70 Dołączył: 18 Lut 2011 Posty: 1634
|
Wysłany: 2015-01-03, 18:42
|
|
|
| Marek napisał/a: | | Wiesław Jarosz napisał/a: | | pewnie do wyrzucenia mnie stąd |
A to niby dlaczego? |
powiedzmy, że żartowałem |
_________________ Pewnie niemota, może nieograniczony. |
|
|
|
|
 |
|
|