POSTscriptum
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
::
Zaloguj
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
POSTscriptum Strona Główna
»
PREZENTACJE
»
Zapraszam na koncerty :)
Zapraszam na koncerty :)
Autor
Wiadomość
pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 5545
Skąd: Wetlina
Wysłany: 2015-02-10, 11:56
Zapraszam na koncerty :)
Wrocław, u Pieśniarzy na Szewskiej środa, 11 lutego 20:00
Oleśnica, Ściema, czwartek, 12 lutego 20:00.
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2015-02-10, 16:39
W Olesnicy, to zapewne nasza Miła Wojenka się objawi.
Pewnie do 20.00 obrobi się w swojej pracy...
A my możemy jedynie pozazdrościć bycia na Twoim recitalu/koncercie!
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
15 Minut
30 Minut
1 Godziny
2 Godzin
6 Godzin
12 Godzin
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
POSTscriptum Strona Główna
»
PREZENTACJE
»
Zapraszam na koncerty :)
Kontakt:
w sprawach merytorycznych:
Amandalea:
amandalea@interia.pl
, Leszek Wlazło:
niepoeta2@wp.pl
w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952):
lukasz@pfeffer.com.pl
Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Template created by
Dustin Baccetti
modified by
Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo