POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Nie moje miasto - moje tylko wykonanie :)
Nie moje miasto - moje tylko wykonanie :)
Autor Wiadomość
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-02, 16:13   Nie moje miasto - moje tylko wykonanie :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
pan_ruina 
Stefan Rydel


Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 1537
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-05, 11:01   

Się po zamkach gości się...;)

"Półgębkiem czyli tam gdzie w niedziele nie pachnie fiołkami" - znam takie miejsca:)))) Świetny tytuł.

Brawo Lila:)
_________________

 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2015-04-05, 12:01   

Oblukałem, jak mówi mój wnuk!
Fajniasto było! :)
 
 
menałe 
Małgorzata Helena


Wiek: 54
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5262
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-04-05, 13:49   

"chcę być wiedźmą taką co wie...."

" zobaczyć twarz w człowieku..."

"pijąc kakao na śniadanie"
"tak mi się marzy"

wybacz, że tak powyrywałam Twoje słowa
jednak zapadły we mnie i chciałam się nimi podzielić ... tok jakbyś czytała o mnie :zawstydzony:

miło było gościć u Ciebie :)
 
 
wojna światów
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 23:38   

Super! :padam:
I ta oprawa muzyczna :oczami:
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:08   

pan_ruina napisał/a:
Się po zamkach gości się...;)

czarna dama na zamku gości , nie wiem co na to gości :)
myślę, że dali radę :)
Dzięki za zajrzenie
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:11   

menałe napisał/a:

wybacz, że tak powyrywałam Twoje słowa
jednak zapadły we mnie i chciałam się nimi podzielić ... tok jakbyś czytała o mnie :zawstydzony:

miło było gościć u Ciebie :)

Nie mam co wybaczać,miło mi szalenie , że utożsamiłaś się z peelką wierszy. Bardzo mnie to cieszy , a może nawet bardziej :)
Pozdrowionka i dziękuję , za gościnę , miło mi bardzo :)
Buźka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:13   

Marek napisał/a:
Oblukałem, jak mówi mój wnuk!
Fajniasto było!

Marecki
Dzięki bardzo za luknięcie :D
wojna światów napisał/a:
Super! :padam:
I ta oprawa muzyczna

Dzięki bardzo , wiem , że nie było idealnie/ ech ta trema - ale ja amatorka i rzadko kiedy jej nie mam /
Mimo wszystko dziękuję, bo sympatię w tym co piszesz czuję :)
Pozdrowinka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2015-04-07, 16:08   

Tremy nie mają tylko głupcy!I ci, którzy sądzą że są wielcy; są o tym przekonani, pewni siebie - a potem wychodzi, jak wychodzi - najczęściej marnie!
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-13, 15:52   

Marecki to mnie podbudowałeś odrobinę ;) :rotfl:
Pozdrowionka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Nie moje miasto - moje tylko wykonanie :)


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo