Wiek: 54 Dołączyła: 25 Sie 2009 Posty: 5262 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-04-05, 13:49
"chcę być wiedźmą taką co wie...."
" zobaczyć twarz w człowieku..."
"pijąc kakao na śniadanie"
"tak mi się marzy"
wybacz, że tak powyrywałam Twoje słowa
jednak zapadły we mnie i chciałam się nimi podzielić ... tok jakbyś czytała o mnie
miło było gościć u Ciebie
wojna światów [Usunięty]
Wysłany: 2015-04-05, 23:38
Super!
I ta oprawa muzyczna
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:08
pan_ruina napisał/a:
Się po zamkach gości się...;)
czarna dama na zamku gości , nie wiem co na to gości
myślę, że dali radę
Dzięki za zajrzenie
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:11
menałe napisał/a:
wybacz, że tak powyrywałam Twoje słowa
jednak zapadły we mnie i chciałam się nimi podzielić ... tok jakbyś czytała o mnie
miło było gościć u Ciebie
Nie mam co wybaczać,miło mi szalenie , że utożsamiłaś się z peelką wierszy. Bardzo mnie to cieszy , a może nawet bardziej
Pozdrowionka i dziękuję , za gościnę , miło mi bardzo
Buźka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-04-07, 12:13
Marek napisał/a:
Oblukałem, jak mówi mój wnuk!
Fajniasto było!
Marecki
Dzięki bardzo za luknięcie
wojna światów napisał/a:
Super!
I ta oprawa muzyczna
Dzięki bardzo , wiem , że nie było idealnie/ ech ta trema - ale ja amatorka i rzadko kiedy jej nie mam /
Mimo wszystko dziękuję, bo sympatię w tym co piszesz czuję
Pozdrowinka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta