POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię poczytać... » Dygot Jakuba Małeckiego
Dygot Jakuba Małeckiego
Autor Wiadomość
BeataKuna 

Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 1065
Wysłany: 2019-07-24, 14:05   Dygot Jakuba Małeckiego

Polecam Wam tę książkę, świetnie napisana i autor niesamowicie dobry obserwator potrafił opisać naszą rzeczywistość w taki sposób, by zmusić czytelnika do zastanowienia.

dygot_front_1500px.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 378,33 KB

 
 
wojna światów
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-26, 01:06   

Temat już istnieje:
http://postscriptum.net.pl/viewtopic.php?t=28257
Co ma na celu dublowanie?



BeataKuna napisał/a:
Polecam Was tę książkę
Popraw.
 
 
BeataKuna 

Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 1065
Wysłany: 2019-09-10, 10:58   

nie widziałam, że istnieje

jak mogę usunąć?
 
 
wojna światów
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-14, 20:20   

Nie możesz, nie usuniesz własnego tematu, pod którym inny Użytkownik zamieścił wpis. Takie uprawnienia ma tylko Administrator.
Nie to miała jednak na celu moja uwaga. W prawym górnym rogu strony głównej jest opcja "szukaj" http://postscriptum.net.pl/search.php . Nie przeczę, zawodna. Pisałam już zresztą w tej sprawie do Łukasza, naszego Technicznego, ale nie jest w stanie sprawić, by opcja wyszukiwania działała w pełni. Jednak sprawdziłam i jeśli wpiszesz hasło: dygot (bez cudzysłowu, jak jest tam sugerowane), pojawią się wszystkie książki Małeckiego, jakie na POSTscriptum opisano.
Trochę gorzej, gdy wpiszesz: Jakub Małecki, bo wyświetla się znacznie więcej opcji, niekoniecznie tych, o które chodziło.
Ale gdy wpiszesz imię i nazwisko autora, biorąc je w cudzysłów, wyszukiwanie jest celne, bo pokazuje się link do "Dygotu".Choć nie wyświetla się wówczas opis drugiej zamieszczonej w dziale "Lubię poczytać" książki Małeckiego. Jednak - gdy zmienisz opcję "Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia" na "Szukaj wszystkich słów" - pokażą się linki do obu.
Tak więc sposób na sprawdzenie istnienia tematów jest. I to niejeden! A tak szczerze - dział zawiera 8 stron. To nie jest wiele. Przejrzenie ich ręcznie zajmie może minutę. Ja wiem, że większość Użytkowników ma gdzieś fakt, że dublowanie tematów tworzy bałagan, któremu później nie sposób zaradzić. Nie da się zdublowanego wątku przekleić do tego już istniejącego. Jedyna opcja: usunąć ten pierwotny, lub ten powielony. Pewnie ten powielony, choć to krzywdzące dla Użytkownika, który (tak mniemam) nie zrobił tego celowo. Względnie: komentować oba? Choć jaki sens pisania dwa razy o tym samym?
Czemu tak ciężko rozejrzeć się nam wokół?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » ODSKOCZNIA » Lubię poczytać... » Dygot Jakuba Małeckiego


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo