|
Erotyk zdołowany |
| Autor |
Wiadomość |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-09-29, 09:14 Erotyk zdołowany
|
|
|
Pogodę dla rozpaczy
chcę zachować na dłużej
(oby nie na wieczność)
Z mgłą okien
niespiesznym deszczem
na nocy trotuarach szklistych - i
przeźroczystych w ogrodach
i parkach
do łyka ogryzionych konarach
I tętna stuk
co z moim chrzęszcząc
nie do pary podąża -
by na koniuszek swój
jak na wędki haczyk
(niby) niepowtarzalną złowić
tę cedru woń i obrzask różany:
z kobiety zapachem - - ziemi - - -
chłodu
5.11.2007 |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
Liana

Dołączyła: 09 Lis 2011 Posty: 921
|
Wysłany: 2020-10-02, 14:44
|
|
|
Ciekawie się zdołował ten erotyk.
Kapitalny tytuł! |
_________________ Liana |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-03, 19:50
|
|
|
| Liana napisał/a: | Ciekawie się zdołował ten erotyk.
Kapitalny tytuł! |
Zdołował Oj zdołował Później będzie jeszcze gorzej Aż do stuknięcia nosem o ścianę
decznie |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2020-10-25, 19:30
|
|
|
| pogoda zawsze ma znaczenie, im bardziej kapryśna tym mniej zdołowane figle |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-27, 17:54
|
|
|
| jaga napisał/a: | | pogoda zawsze ma znaczenie, im bardziej kapryśna tym mniej zdołowane figle |
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2020-10-27, 19:18
|
|
|
-komentarz z podtekstem - domyślny |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-10-27, 19:27
|
|
|
| jaga napisał/a: | | :?: -komentarz z podtekstem - domyślny |
Tępa jestem |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
eva_14
Wiek: 105 Dołączyła: 28 Lis 2007 Posty: 8981 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2020-11-08, 18:42
|
|
|
Chciałam coś wybrać do zacytowania, ale się nie da. Wszystko połykam |
_________________
Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.
Vicente Aleixandre |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2020-11-09, 22:05
|
|
|
| eva_14 napisał/a: | Chciałam coś wybrać do zacytowania, ale się nie da. Wszystko połykam |
|
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
|
|