POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Haiku i miniatury » Poczekaj
Poczekaj
Autor Wiadomość
emcek 

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 960
Wysłany: 2020-10-30, 12:11   Poczekaj

*
jesteś w noc bezsenną
cień naszych postaci
myślę o uczuciach
które tylko w ciszy
nabierają znaczenia

*
udajemy dorosłych
jak dzieci depcząc niebo
samotność której brakuje słów
choćby szeptu między ustami

*
mam włosy z jesiennych liści
dłonie które szeleszczą przy dotyku
i oczy jak zegary cofają czas
wiatr szukający cienia
_________________
wyszeptany kawałek nieba
parę złudzeń
którymi oszukuję noc
i samego siebie
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2020-10-30, 12:44   

Właściwie wszystkie trzy śliczne.
:)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-10-30, 19:53   

wszystkie trzy są świetne
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
emcek 

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 960
Wysłany: 2020-11-26, 09:12   

Cytat:
Właściwie wszystkie trzy śliczne.


:padam:

jaga napisał/a:
wszystkie trzy są świetne


:padam:
_________________
wyszeptany kawałek nieba
parę złudzeń
którymi oszukuję noc
i samego siebie
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-26, 10:03   

dla mnie naj... dwie ostatnie. (nie ujmując pierwszej)
_________________

Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.


Vicente Aleixandre
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-11-27, 20:19   

Bardzo to nastrojowe i śliczne :padam: :padam: :padam:
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
asia 
Joanna Lessnau

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 3955
Skąd: m. pomorskie
Wysłany: 2021-01-24, 00:44   

Wszystkie piekne ale dziś najbliższa pierwsza :padam:
_________________
Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.

Leopold Staff
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Haiku i miniatury » Poczekaj


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo