|
*** /wolę cyrkonie od brylantów/ |
| Autor |
Wiadomość |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2021-01-21, 13:41 *** /wolę cyrkonie od brylantów/
|
|
|
Wolę cyrkonie od brylantów
są bardziej świetliste
ogólnie dostępne
jak śnieg z mrozem
kiedy namyśli się zima
21.01.2021 |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
asia
Joanna Lessnau
Wiek: 43 Dołączyła: 25 Paź 2012 Posty: 3955 Skąd: m. pomorskie
|
Wysłany: 2021-01-24, 00:10
|
|
|
pani fiołkowa sroczka
ja ogólnie za błyskotkami nie przepadam
ale "śnieg z mrozem" lubiem bardzo |
_________________ Budowałem na piasku
I zawaliło się.
Budowałem na skale
I zawaliło się.
Teraz budując zacznę
Od dymu z komina.
Leopold Staff |
|
|
|
|
 |
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
|
Wysłany: 2021-01-25, 17:34
|
|
|
| asia napisał/a: | pani fiołkowa sroczka
ja ogólnie za błyskotkami nie przepadam
ale "śnieg z mrozem" lubiem bardzo |
To tylko obserwacje |
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią |
|
|
|
|
 |
jaga
Jadwiga

Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
|
Wysłany: 2021-02-08, 17:32
|
|
|
a ja tam nie lubię błuskotek
szczególnie tych krótkotrwałych (śnieg z lodem) |
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska |
|
|
|
|
 |
|
|