pasikonik
niepijący alkoholik
Wiek: 57 Dołączył: 17 Wrz 2009 Posty: 5544 Skąd: Wetlina
|
Wysłany: Dzisiaj 15:16 Gdy Bieszczady daleko
|
|
|
Na palcach liczysz do sześciu
Przewracasz strony dziennika
Czasami chciałbyś do pięciu ―
Nie widać ciepła w odbiciach
Ref. Bez Bieszczadów życie jak wiatr
Niby wolne lecz czasem się dusi
W dolinie ciasno jest tak
I łatwo o cień drogę skrócić
Koza wygasła ― zęby szczerzy
Kartka na stole za kratą
Pióro dostało odleżyn
Na chwilę zbudzić się warto
Daleka droga do domu
Co dzień dłuższa jak tu powracać
Chwila ― i w Bieszczady znowu
Lecz sam już nie wiesz kiedy wracasz
|
_________________ Subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c...CkmHWN5dQv4L9cg |
|