POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » PS w radio Katowice 08.02.2009r.
PS w radio Katowice 08.02.2009r.
Autor Wiadomość
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-02-09, 11:59   PS w radio Katowice 08.02.2009r.

http://www.wrzuta.pl/audio/6fcCvGB5TB/audycja
 
 
Hania 
Hanna Dikta


Wiek: 49
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 781
Wysłany: 2009-02-09, 13:54   

No i zadebiutowałam w mediach, w dodatku w rodzimym radiu. :) Dziękuję. :)
Bardzo ciekawa audycja. I jakie miłe Głosy. :)
Pozdrawiam :)
_________________
www.hannadikta.pl
 
 
Korien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-09, 20:16   

słuchało się bardzo przyjemnie, zwłaszcza tekstów czytanych :)
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-09, 20:17   

wow! ale miło. niespodzianka. ja też :)
i Lidzia zarecytowała pierwszy wiersz z dialogu. no, no... dzięki Panu, proszę Pana
_________________

Zbyt smutku by to powiedzieć.
Drzewa oszukują
Tymczasem w blasku tylko idą wody.
Tylko ziemia jest twarda.


Vicente Aleixandre
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-02-09, 20:25   

Hania napisał/a:
Bardzo ciekawa audycja. I jakie miłe Głosy.

też tak uważam !

I gratuluję łatwości mówienia, umiejętności wysławiania się, nie bania "sitka" - wiem coś na ten temat - dzisiaj w dwóch rozgłośniach miejscowych "występowałem" - niby wszystko się wie, zna na pamięć ... a głos drży ...

tak więc moje gratulacje i ukłony! :padam:
Ewie i Hani ! - winszuję wirtualnego występu - zasługujecie sobie w pełni ! :)
 
 
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2009-02-09, 20:26   

też sobie posłuchałam .... lecieli jak expres z tym wszystkim ale bardzo ładnie i składnie im to wyszło ... Do fajnej bandy należym ;) :D :D
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-09, 20:29   

Kochani expres się zrobił bo tyle by mówić o Was a czasu było tak mało. :)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-02-09, 20:41   

nuta niepokorna napisał/a:
Do fajnej bandy należym

też tak uważam !
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2009-02-09, 21:00   

Moje gratulacje. Moja znajoma wysłuchała tej audycji i rzekła: To chyba wyjątkowe forum, które wyszło z podziemia netowego w real.

Coś jest w tym stwierdzeniu ;)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2009-02-09, 22:06   

Marek napisał/a:
I gratuluję łatwości mówienia, umiejętności wysławiania się, nie bania "sitka"

Oj Marku żebyś Ty wiedział ile ta łatwość mnie kosztowała :przestraszony:
Leszek Wlazło napisał/a:
Kochani expres się zrobił bo tyle by mówić o Was a czasu było tak mało.

Dokładnie tak :)
el napisał/a:
To chyba wyjątkowe forum

Pewnie, że wyjątkowe bo tworzą je tacy wspaniali ludzie jak Wy :D
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Lucy 
Lucyna Mamczur


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 2997
Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2009-02-10, 12:59   

Właśnie posłuchałam. Gratuluję serdecznie! I dziękuję Wam, Lidziu i Leszku,
że mogę być cząstką tego Miejsca. :padam:
_________________
Każdy ma swój kawałek nieba
 
 
 
Abi 


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 4286
Wysłany: 2009-02-10, 14:00   

    krótki czas antenowy, ale jak efektywnie wykorzystany :)

    BRAWOOO !!!
 
 
Fred 
Przecherus Fredny


Wiek: 71
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5016
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2009-02-11, 13:28   

Brawa i piękne dzięki za promowanie naszej wirtualnej wspólnoty.
Jak tak dalej pójde wkrótce będziemy liczniejsi od Mohairów!
:padam:
Pora budować maszt i szukac źródeł geotermalnych.
Oczywiscie w szlachetnym celu promowania wszelakiej twórczości!
:oczami:
_________________
Wiersz jaki jest, każdy widzi.
 
 
 
Korien
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-12, 10:57   

Mohairowie to kult Wielkiego Piernika, nie mylę się :P


Jeszcze chciałem powiedzieć, o temacie który został ,,trącony", czyli o samotności i braku towarzystwa piszących. Jest w tym dużo prawdy. Ja z reguły nie lubię żadnych spotkań z twórcami, ale poznałem kilka młodych, piszących osób dla których już sam proces tworzenia jest odskocznią od braku towarzystwa [ którego częstym powodem jest ich ekscentryczny i niezrozumiały przez innych duch ;) ]

Z drugiej strony, niektóre z tych osób wybierają samotność z własnej potrzeby. Odcinają się od ludzi jak tylko mogą, bo dobrze im ze sobą. To chyba Bukowski powiedział, że jeśli nie potrafisz wytrzymać z sobą samym, to nie masz do zaoferowania nic ciekawego ludziom.

I Bukowski pewnie zgodziłby się z Hemingwayem, który w swoim oświadczeniu [ z okazji nie-odebrania osobiście Nobla ] stwierdził, że ,,Pisanie w najlepszej swojej postaci, jest życiem samotnym."
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2009-02-12, 12:48   

obie moje starcze łapki się podpisują pod tym co powyżej
:padam:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » PS w radio Katowice 08.02.2009r.


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo