POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Slam w Gorzowie
Slam w Gorzowie
Autor Wiadomość
Indianeczka 
Beata Patrycja Klary

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 1694
Wysłany: 2010-05-11, 12:59   Slam w Gorzowie

Wszelkie info:

http://www.mmgorzow.pl/dz...ury-115030.html
 
 
Indianeczka 
Beata Patrycja Klary

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 1694
Wysłany: 2010-05-21, 13:26   

Się zaczęło ... wczoraj slam wygrał Wojtek Ossoliński :)

Dziś Noc Poetów i dalsze warsztaty :)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-05-21, 17:18   

Indianeczka napisał/a:
Się zaczęło ... wczoraj slam wygrał Wojtek Ossoliński


Przegrałem ze Zwycięzcą :wstyd: albo i nie... ;)

Dwa jakże różne teksty.
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-21, 22:29   

Marek wystąpił w slamie... To się porobiło! :przestraszony:
  
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-21, 23:15   

Mark... Podziwiam odwagę. Ja bym padła na wstępie :) Czy przegrałeś? Dla mnie jesteś Wielki.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2010-05-22, 05:35   

Marek napisał/a:
Indianeczka napisał/a:
Się zaczęło ... wczoraj slam wygrał Wojtek Ossoliński


Przegrałem ze Zwycięzcą :wstyd: albo i nie... ;)

Dwa jakże różne teksty.

jesteś Slamistą!
gratulki za odwagę, Marku!
wiosennie
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
Sofim 
Kropelka


Dołączyła: 05 Gru 2007
Posty: 863
Skąd: z przedmieścia
Wysłany: 2010-05-22, 19:25   

Indianeczka napisał/a:
Się zaczęło ... wczoraj slam wygrał Wojtek Ossoliński :)



Szkoda, że ja nie mogłam w nim uczestniczyć... :( spróbowałabym zmierzyć się z Wojtkiem...

Indianeczka napisał/a:
Noc Poetów i dalsze warsztaty


jak ja Wam zazdroszczę! I tęsknię za Wami :zalamany:
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-05-22, 23:57   

Może uda zdobyć mi się tekst, który wygrał z moim.
Trzeba odwagi. Fakt!
Ale to pierwszy i ostatni raz!
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-23, 00:01   

Chętnie przeczytałabym oba teksty.


Dlaczego ostatni raz? Napisz..., jeśli ochota będzie.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-05-23, 00:07   

el napisał/a:
Dlaczego ostatni raz? Napisz..., jeśli ochota będzie


Uważam, że wiersz (tekst) to nie motocykl czy rower, że można się nim (na nim)ścigać. Każdy ma swoją, intymną poetykę. Poza tym - jak się trafi wiersz satyryczny z tekstem bardziej poetyckim to zawsze wygra ten bardziej populistyczny, wesoły, podpubliczkowy. Tak było w moim przypadku.
Więc już nie! :(
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-23, 00:13   

Ktoś musi wygrać, ktoś przegrać. Trzeba się z tym liczyć - startując.
Chociaż...to raczej moje skrzywienie, ale nie wiem jak można wygrać tekstem z tekstem kogoś innego. Dziwna sprawa. Dla mnie.
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-23, 00:17   

Ja bym nawet nie spróbowała. Nie cierpię czytać swoich tekstów. No fobię na siebie mam :)

Podziwiam więc tych, którzy potrafią przeskoczyć próg dla mnie paraliżujący.
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
artur bodler
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-23, 00:19   

Ja raczej podziwiam sposób myślenia tych, którzy potrafią wartość swoich tekstów budować na podstawie osiągów konkursowych. Ja bym tak niestety nie potrafił.
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2010-05-23, 00:22   

Slam to inny wymiar. Nie do końca pojmuję owo zjawisko, ale nie zrównuję z konkursami. Chociaż... I tu , i tam łaska pańska na pstrym koniu jeździ...
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2010-05-23, 19:15   

el napisał/a:
I tu , i tam łaska pańska na pstrym koniu jeździ...

Bardzo pstrym!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Wydarzenia kulturalne » Slam w Gorzowie


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo