POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Pozostałe » a takie tam moje starocie
a takie tam moje starocie
Autor Wiadomość
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2007-12-21, 08:34   a takie tam moje starocie




 
 
Marcin 

Wiek: 49
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 4610
Skąd: Lubin
Wysłany: 2007-12-21, 09:24   

Ładne :)
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2007-12-21, 10:58   

teraz już nie za bardzo mam czas żeby bawić się w haftowanie :|
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
eva_14 

Wiek: 105
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 8981
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-21, 14:30   

łaaa, bardzo ładne :) masz tego więcej?
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2007-12-21, 22:24   

ewaku2 napisał/a:
łaaa, bardzo ładne :) masz tego więcej?

Masz na myśli Ewo serwetki, czy wzory na serwetki ;)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2007-12-22, 23:10   

te dwie pod spodem są fragmentami tych u góry ?

urzekające!
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2007-12-23, 07:38   

Tak Marku cała serwetka jest podzielona na 16 kwadratów za pomocą mereżki( to te widoczne niteczki pomiędzy) i na każdym kwadraciku jakiś element kwiatowy :) ...kiedyś bardzo lubiłam taka "zabawę" ;)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-24, 19:43   

ojoj a czemu ja tych piękności wcześniej nie widziałem?
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2008-04-24, 19:57   

Cytat:
ojoj a czemu ja tych piękności wcześniej nie widziałem?

Pewnie zgubiłeś okularki ;)
Dziękuję, że zajrzałeś Leszku :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-24, 19:59   

jakbyś zgadła, bo dzisiaj odebrałem nowe ;)
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2008-04-24, 20:05   

Leszek Wlazło napisał/a:
jakbyś zgadła, bo dzisiaj odebrałem nowe ;)

No to teraz już wszystko wiadomo :rotfl:
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Ninoczka 
Aga


Wiek: 68
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 1743
Wysłany: 2008-04-25, 10:13   

A coby Ci do głowy nie przyszło wyrzucać... ;)
To część Ciebie Lidko - o ile z dobrymi wspomnieniami związane!
 
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2008-04-25, 11:05   

Ninoczka napisał/a:
A coby Ci do głowy nie przyszło wyrzucać... ;)

E nie...leży sobie i jeść nie woła :rotfl:
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
ella_hagar 


Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-07, 22:37   

Amando :) Hafciarko ty! :) No, proszę, proszę, jaka z ciebie hafciarka.
Moja mama cudnie haftowała, szydełkowała i cuda robiła na drutach.
Mam do tego sentyment.

Wiesz, że ja też umiem haftować?
Kiedyś modna była np. odzież dżinsowa z haftem na kołnierzyku czy na kieszonkach albo w ogóle na przodzie kurtki i haftowałam koleżankom. Serwetkę też bym wyhaftowała…
Ale dziś, jak trzeba, haftują maszyny – komputerowo wyhaftować można wszystko…
Umiem też świetnie cerować, ale to dziś sztuka bezużyteczna.
W czasach kiedy wszystko było na kartki, cerowanie skarpet sie przydawało. Dziś dziurawe skarpety się wyrzuca. To tak, jak z repasacją pończoch – repasacja zwana także podnoszeniem oczek :D

Z wyrazami sympatii za to haftowanie, Amando. :)
_________________

 
 
Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-15, 22:04   

Ładne te starocie- ten trzeci zwłaszcza:):):) podaruj jeden a odkryje się serce kwiatka:) :padam:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Pozostałe » a takie tam moje starocie


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo