POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Chciałbym zachęcić do poczytania
Chciałbym zachęcić do poczytania
Autor Wiadomość
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-05, 23:54   Chciałbym zachęcić do poczytania

Kilka świetnych wierszy:
http://www.pisarze.pl/poe...szka-marek.html
i trochę mojego pisania:
http://www.pisarze.pl/ese...-1920-1994.html
jakby sie komuś chciało, co oczywiste! :)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-06, 22:30   

Eeeee, taaam.... nikt nie zauważył wczoraj! :oczami:

Dodam, że Agnieszka Marek była jakiś czas z nami, wiosną 2010 roku!
A pisze rewelacyjnie! Moim zdaniem! :)
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-01-06, 22:48   

Zauważyłem, zauważyłem... już nieco zerknąłem...
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2012-01-06, 22:59   

i ja również a i owszem
:P
serdeczności
E
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-01-06, 23:01   

Dodam jeszcze, że wczoraj, wczoraj...
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-06, 23:01   

Więc "fajnie"! :)
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-01-06, 23:57   

Marku, bardzo interesujący esej o Bukowskim, dzięki i na zdrowie...
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
an
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 00:13   

mironiusz napisał/a:
Marku, bardzo interesujący esej o Bukowskim

O, tak! ja już jakiś czas temu przeczytałam... jednym tchem...
i z niekłamaną przyjemnością :)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-07, 13:51   

:)
 
 
Damiano 

Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 1293
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-01-08, 17:20   

Rzeczywiście świetne wiersze!
_________________
świat nie istnieje...
 
 
 
Agnieszka Marek 
Agnieszka Marek

Wiek: 48
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 23
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: 2012-01-08, 22:47   

A ja bardzo dziękuję Wszystkim, którzy przeczytali :) :serce:
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-08, 23:55   

Agnieszko, czytać Twoje teksty to przyjemność!
Właśnie ranek zacząłem od nich - póki co są - "na pulpicie"! :)
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2012-01-08, 23:58   

Marek napisał/a:
Agnieszko, czytać Twoje teksty to przyjemność!
Właśnie ranek zacząłem od nich - póki co są - "na pulpicie"!


No a te teksty w większej całości to gdzieś?
:)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-09, 00:04   

Możesz zobaczyć kilka tekstów Agnieszki Tutaj, w PS wchodząc w Jej profil - to wiosna 2010.
Ale może wydała tomik? Nie wiem!

Np.:
http://postscriptum.net.pl/viewtopic.php?t=10150
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2012-01-09, 00:07   

http://postscriptum.net.pl/viewtopic.php?t=10124
http://postscriptum.net.pl/viewtopic.php?t=10025

Niestety tylko te trzy :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Chciałbym zachęcić do poczytania


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo