Misza się wydał
Autor
Wiadomość
misza
Dołączył: 11 Maj 2011 Posty: 1630 Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-04, 19:09 Misza się wydał
Z wielką przyjemnością powitałem początek nowego roku,
bowiem właśnie wtedy otrzymałem pierwsze egzemplarze tomiku moich wierszy.
Zatytułowałem go: "Cztery strony roku. Ostrów" .
Jak łatwo się domyśleć – zawiera utwory z cyklu:
„Cztery strony roku” oraz „Ostrów”.
Autor: Michał Witold Gajda
Fantastyczne ilustracje pana Ryszarda Szilera.
Książkę pięknie wydała, niezawodna,
krakowska MINIATURA, która zajmuje się jej dystrybucją.
Także w formie sprzedaży wysyłkowej.
Wydawnictwo Miniatura
30 – 307 Kraków, ul Barska 13
mail: miniatura@autograf.pl
www.miniatura.info.pl
tel. 12 267 1039
_________________ "Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-04, 20:11
się zakupi
an [Usunięty ]
Wysłany: 2013-01-04, 20:30
Gratulacje, miszo !
misza
Dołączył: 11 Maj 2011 Posty: 1630 Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-04, 20:42
Dzięki
Najważniejsze, że trafiłem
na bardzo solidne wydawnictwo.
_________________ "Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-04, 22:49
misza napisał/a: Najważniejsze, że trafiłem
na bardzo solidne wydawnictwo.
Nooo! Szczęściarz z Ciebie!
el
Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 8708
Wysłany: 2013-01-04, 23:19
No i dobrze:) Idź w świat
_________________ kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
mironiusz
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
Wysłany: 2013-01-04, 23:48
Gratulacje!
_________________ I będą mi grały wiatry...
M.
misza
Dołączył: 11 Maj 2011 Posty: 1630 Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 13:18
Najbardziej się cieszę z pięknych ilustracji
i starannego wydania
_________________ "Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
an [Usunięty ]
Wysłany: 2013-01-05, 14:49
misza napisał/a: Najbardziej się cieszę z pięknych ilustracji
i starannego wydania
To brzmi niezwykle kusząco
Strona wizualna nie jest wszak bez znaczenia! A pięknie wydany tomik to marzenie każdego twórcy...
Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu. To wspaniała wiadomość na rozpoczęcie roku
I oby takich publikacji coraz więcej!
Wszystkiego dobrego, miszo
misza
Dołączył: 11 Maj 2011 Posty: 1630 Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 15:34
Dzięki Ci, Pani ze Średniowiecznego Grodu
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
P.S.A propos książki, ważne jest też, że dystrybucję
wziął Wydawca na swoje barki.
_________________ "Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
an [Usunięty ]
Wysłany: 2013-01-05, 15:43
misza napisał/a: P.S.A propos książki, ważne jest też, że dystrybucję
wziął Wydawca na swoje barki.
Zawsze tak robi? Czy może tylko w niktórych przypadkach?
miszowych na ten przykład
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-05, 16:31
misza napisał/a: Także w formie sprzedaży wysyłkowej.
Nooo, tak - ale jak zamówić. Oglądałem stronkę Miniatur - nie ma odnośników do kolejnych pozycji, poza tym nie znamy Twojego nazwiska. trudno napisać - chcę książkę - autor "misza" - tytuł - owszem znany...
może podpowiesz, jak kupić?
misza
Dołączył: 11 Maj 2011 Posty: 1630 Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 16:43
He...He...He... Rzeczywiście tego drobiazgu nie dodałem. Kompletna fujara.
Ale już dopisałem: autor; Michał Witold Gajda .
Przepraszam i pozdrawiam
_________________ "Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
Marek
Z. Marek Piechocki
Wiek: 79 Dołączył: 19 Paź 2007 Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-06, 01:09