POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Misza się wydał
Misza się wydał
Autor Wiadomość
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-04, 19:09   Misza się wydał

Z wielką przyjemnością powitałem początek nowego roku,
bowiem właśnie wtedy otrzymałem pierwsze egzemplarze tomiku moich wierszy.

Zatytułowałem go: "Cztery strony roku. Ostrów".
Jak łatwo się domyśleć – zawiera utwory z cyklu:
„Cztery strony roku” oraz „Ostrów”.
Autor: Michał Witold Gajda
Fantastyczne ilustracje pana Ryszarda Szilera.
Książkę pięknie wydała, niezawodna,
krakowska MINIATURA, która zajmuje się jej dystrybucją.
Także w formie sprzedaży wysyłkowej.

Wydawnictwo Miniatura
30 – 307 Kraków, ul Barska 13
mail: miniatura@autograf.pl
www.miniatura.info.pl
tel. 12 267 1039
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-04, 20:11   

się zakupi :)
 
 
an
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-04, 20:30   

Gratulacje, miszo! :)
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-04, 20:42   

Dzięki :)
Najważniejsze, że trafiłem
na bardzo solidne wydawnictwo.
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-04, 22:49   

misza napisał/a:
Najważniejsze, że trafiłem
na bardzo solidne wydawnictwo.


Nooo! Szczęściarz z Ciebie! :)
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2013-01-04, 23:19   

No i dobrze:) Idź w świat :)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2013-01-04, 23:48   

Gratulacje!
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 13:18   

Najbardziej się cieszę z pięknych ilustracji
i starannego wydania :)
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
an
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 14:49   

misza napisał/a:
Najbardziej się cieszę z pięknych ilustracji
i starannego wydania :)

To brzmi niezwykle kusząco :oczami:
Strona wizualna nie jest wszak bez znaczenia! A pięknie wydany tomik to marzenie każdego twórcy...

Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu. To wspaniała wiadomość na rozpoczęcie roku :) :) :)
I oby takich publikacji coraz więcej!



Wszystkiego dobrego, miszo :serce:
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 15:34   

Dzięki Ci, Pani ze Średniowiecznego Grodu :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :serce: :)


P.S.A propos książki, ważne jest też, że dystrybucję
wziął Wydawca na swoje barki.
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
an
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 15:43   

misza napisał/a:
P.S.A propos książki, ważne jest też, że dystrybucję
wziął Wydawca na swoje barki.

Zawsze tak robi? Czy może tylko w niktórych przypadkach?
miszowych na ten przykład :) :padam:
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-05, 16:31   

misza napisał/a:
Także w formie sprzedaży wysyłkowej.


Nooo, tak - ale jak zamówić. Oglądałem stronkę Miniatur - nie ma odnośników do kolejnych pozycji, poza tym nie znamy Twojego nazwiska. trudno napisać - chcę książkę - autor "misza" - tytuł - owszem znany...

może podpowiesz, jak kupić? :(
 
 
misza 


Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1630
Skąd: Wielkie Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2013-01-05, 16:43   

He...He...He... :) Rzeczywiście tego drobiazgu nie dodałem. Kompletna fujara.
Ale już dopisałem: autor; Michał Witold Gajda.
Przepraszam i pozdrawiam :) :) :)
_________________
"Dwóch dobrych ludzi nigdy nie będzie wrogami,
dwóch głupich nigdy nie będzie przyjaciółmi".
(przysłowie kirgiskie)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2013-01-06, 01:09   

:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Misza się wydał


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo