POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » w kolorze blue i nie tylko :))
w kolorze blue i nie tylko :))
Autor Wiadomość
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-05, 15:46   w kolorze blue i nie tylko :))



_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2013-12-05, 16:40   

jeśli blue to dla mnie ;)
pierwszy u szczytu naj
jak wata cukrowa :P

ale i pozostałym niczjewo nie ujmuję
na dole też pięknisty: płynący nenufar :)

kiedy miałaś wystawę?
i mię nie zaprosiłaś? ;)
oj, Pątniczko, nieładnie :P

skoro babeczki siem całują
jak zdrów! będzie lało, raczej sypało :D
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-05, 20:54   

no tak miałam , serią blue sie malowało :) , a gdzie to zaproszenie miałam słać na Berdyczów??? czy dzwonić w kaloryfer?:D
smarkatych :hyhy: nie cmokam :D


a cmokasy zdjęciowe zabrałam bo nie lubię jak pada .... cokolwiek , wolę jak :P
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2013-12-05, 23:20   

Pątniczka jako seryjna blue
ja-cie-florek
;)

zaproszenie?
mogłaś kluczem francuskim w żeberka uderzać :D
zwabiłabyś wszystkich sąsiadów :)

nie lubisz jak pada, cokolwiek - tak prawisz
a jak gole biało-czerwonych padają?
tyż nie lubisz? :P
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-08, 14:29   

Lidka napisał/a:

mogłaś kluczem francuskim w żeberka uderzać :D
:rotfl:
ja tylko klucze mam do serca :rotfl: francuz odszedl w sina dal :hyhy:
Cytat:
nie lubisz jak pada, cokolwiek - tak prawisz
a jak gole biało-czerwonych padają?

a co to sa te gole :niepewny:
pozdrowionka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
eliza 
Elżbieta Grzegorczyk


Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 6406
Wysłany: 2013-12-08, 18:35   

Lilaczku jestem zauroczona wszystkimi są wspaniałe :padam:

serdecznie pozdrawiam
_________________
szczęście to umiejętność życia
 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-12-08, 18:37   

śliczne obrazy -
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2013-12-09, 16:18   

Ale ładne...
:)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
Zolka 
Izolda Otorowska


Wiek: 73
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 533
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-12-11, 21:32   

Podobają mi się wszystkie, są pełne spokoju i pozytywnej energii, nie "szarpią" wnętrza, wręcz przeciwnie dają światło i unoszą :padam:
_________________
Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-11, 22:16   

W naturze Twoje prace zyskują nasyceniami barw. :)
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-12, 14:37   

Eliza, jaga, mironiusz, zolka, Dzięki Wam kochani, za ciepłe słowa ":)
Leszek Wlazło napisał/a:
W naturze Twoje prace zyskują nasyceniami barw.

Leszku , masz rację- zdjęcia są robione aparatem takim dla laików jak ja :zawstydzony: , więc zawsze kolory są trochę przekłamane albo są zbyt jaskrawe , albo wychodzą zupełnie inne odcienie.
Takie życie , ale chciałam się z Wami podzielić tym co robię ;) ostatnio miałam wystawę i to są foty właśnie stamtąd - co prawda nie ja je robiłam , i jeszcze ta perspektywa :kwasny: , ale mówi się trudno , maza się dalej :)
dzięki
Pozdrowionka
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Bożena 
Kluszczyńska


Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 2978
Wysłany: 2013-12-12, 17:07   

jest na co popatrzeć- bardzo mi się podobają- zwłaszcza z dolnej kompozycji- drugi od góry- masz talent- pozdrawiam :) :super:
_________________
Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2013-12-29, 18:43   

W kolorze blue i nie tylko,
zatrzymujesz pędzla chwilką
:)
Bardzo lubię Twoje obrazy Lilaczku i zawsze jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności :padam:
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2014-02-04, 13:21   

Bożenko , Lidziu , dziękuję
cmokaski buziakowate
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » DZIAŁY ARTYSTYCZNE » Malarstwo » w kolorze blue i nie tylko :))


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo