w kolorze blue i nie tylko :))
Autor
Wiadomość
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-05, 15:46 w kolorze blue i nie tylko :))
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
Wysłany: 2013-12-05, 16:40
jeśli blue to dla mnie
pierwszy u szczytu naj …
jak wata cukrowa
ale i pozostałym niczjewo nie ujmuję
na dole też pięknisty: płynący nenufar
kiedy miałaś wystawę?
i mię nie zaprosiłaś?
oj, Pątniczko , nieładnie
skoro babeczki siem całują
jak zdrów! będzie lało, raczej sypało
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-05, 20:54
no tak miałam , serią blue sie malowało , a gdzie to zaproszenie miałam słać na Berdyczów??? czy dzwonić w kaloryfer?:D
smarkatych nie cmokam
a cmokasy zdjęciowe zabrałam bo nie lubię jak pada .... cokolwiek , wolę jak
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
Lidka
Dołączyła: 11 Lis 2012 Posty: 6378
Wysłany: 2013-12-05, 23:20
Pątniczka jako seryjna blue
ja-cie-florek
zaproszenie?
mogłaś kluczem francuskim w żeberka uderzać
zwabiłabyś wszystkich sąsiadów
nie lubisz jak pada, cokolwiek - tak prawisz
a jak gole biało-czerwonych padają?
tyż nie lubisz?
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-08, 14:29
Lidka napisał/a:
mogłaś kluczem francuskim w żeberka uderzać
ja tylko klucze mam do serca francuz odszedl w sina dal
Cytat: nie lubisz jak pada, cokolwiek - tak prawisz
a jak gole biało-czerwonych padają?
a co to sa te gole
pozdrowionka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
eliza
Elżbieta Grzegorczyk
Dołączyła: 02 Mar 2008 Posty: 6406
Wysłany: 2013-12-08, 18:35
Lilaczku jestem zauroczona wszystkimi są wspaniałe
serdecznie pozdrawiam
_________________ szczęście to umiejętność życia
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-12-08, 18:37
śliczne obrazy -
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
mironiusz
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
Wysłany: 2013-12-09, 16:18
Ale ładne...
_________________ I będą mi grały wiatry...
M.
Zolka
Izolda Otorowska
Wiek: 73 Dołączyła: 10 Lip 2012 Posty: 533 Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-12-11, 21:32
Podobają mi się wszystkie, są pełne spokoju i pozytywnej energii, nie "szarpią" wnętrza, wręcz przeciwnie dają światło i unoszą
_________________ Istniejemy przez miłość, miłością jesteśmy/Halina Poświatowska/
Leszek Wlazło
Wiek: 70 Dołączył: 18 Paź 2007 Posty: 19070 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-11, 22:16
W naturze Twoje prace zyskują nasyceniami barw.
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2013-12-12, 14:37
Eliza, jaga, mironiusz, zolka, Dzięki Wam kochani, za ciepłe słowa ":)
Leszek Wlazło napisał/a: W naturze Twoje prace zyskują nasyceniami barw.
Leszku , masz rację- zdjęcia są robione aparatem takim dla laików jak ja , więc zawsze kolory są trochę przekłamane albo są zbyt jaskrawe , albo wychodzą zupełnie inne odcienie.
Takie życie , ale chciałam się z Wami podzielić tym co robię ostatnio miałam wystawę i to są foty właśnie stamtąd - co prawda nie ja je robiłam , i jeszcze ta perspektywa , ale mówi się trudno , maza się dalej
dzięki
Pozdrowionka
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski
Bożena
Kluszczyńska
Dołączyła: 21 Paź 2011 Posty: 2978
Wysłany: 2013-12-12, 17:07
jest na co popatrzeć- bardzo mi się podobają- zwłaszcza z dolnej kompozycji- drugi od góry- masz talent- pozdrawiam
_________________ Istnieje wiele hałasów, ale tylko jedna cisza.
amandalea
Lidia Kowalczyk
Wiek: 64 Dołączyła: 17 Paź 2007 Posty: 21336
Wysłany: 2013-12-29, 18:43
W kolorze blue i nie tylko,
zatrzymujesz pędzla chwilką
Bardzo lubię Twoje obrazy Lilaczku i zawsze jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności
_________________a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2014-02-04, 13:21
Bożenko , Lidziu , dziękuję
cmokaski buziakowate
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta
J. Kaczmarski