POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE PROZĄ » Inne formy prozatorskie » taka sobie myśl
taka sobie myśl
Autor Wiadomość
asia 
Joanna Lessnau

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 3955
Skąd: m. pomorskie
Wysłany: 2014-03-08, 10:33   taka sobie myśl

Wiersz nigdy nie będzie na tyle idealny, aby nie można było czegoś w nim zmienić.
 
 
Wiesław Jarosz 
askawin

Wiek: 70
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1634
Wysłany: 2014-03-10, 02:46   

wcale nie taka sobie, ale na coś wreszcie trzeba się zdecydować, a przynajmniej nie można do jednego i tego samego ciągle wracać, no i co jak co, ale wiersz wcale nie musu być taki idealny (żeby nawet przysłowiowa mucha nie siadała)
_________________
Pewnie niemota, może nieograniczony.
 
 
asia 
Joanna Lessnau

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 3955
Skąd: m. pomorskie
Wysłany: 2014-03-10, 08:36   

na coś wreszcie trzeba się zdecydować, a przynajmniej nie można do jednego i tego samego ciągle wracać - w pewnym sensie masz rację
ale właśnie często wracam
czasem jestem zadowolona z tego co napisałam a czasem mnie wszystko irytuje bo zdarza się że wiersz który uznałam już za zamknięty otwiera się na nowo i sam się prosi o metamorfozę
nie mogę wtedy tego zostawić
zdarza się nawet że jeden staje się częścią drugiego
albo np z 15 wersów zostaje kilka
takie to u mnie zagmatwane
ale cóż może nie tylko u mnie ;)

dziękuję że zaglądnąłeś Wieśku i pozdrawiam :)
 
 
Wiesław Jarosz 
askawin

Wiek: 70
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1634
Wysłany: 2014-03-13, 10:37   

ja to nawet tak mam, że za bardzo nie mogę czytać swoich wierszy, bo bez mała za każdym razem, z każdym czytaniem bym coś pozmieniał, 'ulepszył'. tylko że w końcu takie zmiany, już tylko wychodzą na gorsze. pozdrawiam :)
_________________
Pewnie niemota, może nieograniczony.
 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-04-09, 17:34   

ciekawy cytat - mądry w treści i przekazie..:)
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE PROZĄ » Inne formy prozatorskie » taka sobie myśl


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo