POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Nutkowe to i owo '2015
Nutkowe to i owo '2015
Autor Wiadomość
nuta niepokorna 
Danuta Zasada


Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 14517
Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2015-07-13, 21:16   Nutkowe to i owo '2015

Drogi PeeSku ;)
...
Niniejszym donoszę że dzięki temu iż jesteś
Nuta N nie tylko nie porzuciła pisania ale też nieco skrzydła rozwinęła
A nabrawszy wiary że to co pisze nadaje się niektórym do czytania
A niekiedy do posłuchania gdy w struny zalezie
Oto zachęcona zeszłorocznym wybrykiem 2 miejsca w Tykocinie
Podjęła wyzwanie na dalsze wojenki z kolezeństwem po piórze
I zdobyła w tegorocznym czerwcowym w Lubaczowie 1 miejsce za poezje i od razu 2 miejsce za piosenki co niejako przypadkiem z rozpędu wyszło ....
Zas w sierpniowym'2015 Tykocinie - 3 miejsce za zgłoszone utwory konkursowe
A zatem sezon na bardzo poetyckie wakacje uważa za otwarty
I ma nadzieję że świetne grono PS - owe wkrótce uraczy również autorską płytką CD
Nad którą prace zostały ukończone ale w sprawie powielania trzeba jeszcze ciut cierpliwości z powodów ekonomicznych ;)
PS zawsze będzie dla NN strefą najbliższą sercu .... niezależnie od faktu istnienia Facebooka i innych portali...
To PS uczył Nutę jakich rzeczy nie pisać i miał cierpliwość do niej absolutnie anielska kiedy eksperymentowała nie zawsze zgodnie z oczekiwaniami PS-owiczów .... Dlatego składa wyrazy szacunku i oddania gdyż bez PS -u od Adminów począwszy przez całe Dobrodziejstwo Inwentarza Portalowego -
strofy Nuty byłyby szufladowymi bazgrołami prawdopodobnie pewnego dnia 2008 roku spalonymi w kominku .

Ściskam mocno wszystkich PSowiczów
I czekam kiedy wreszcie będzie nam dane się spotkać ...
O promocji wejścia na rynek płytki poinformuję osobnym anonse i mam wielką nadzieję że niektórym będzie po drodze wstąpić na oną imprezę :) )))
_________________
wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
 
 
 
pan_ruina 
Stefan Rydel


Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 1537
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-14, 11:42   

Superaście!
Moje gratulacje, i odściskuję się :D czekam na anons z infem;)
_________________

 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2015-07-14, 14:54   

Moje gratulacje :)
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
amandalea 
Lidia Kowalczyk


Wiek: 64
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 21336
Wysłany: 2015-07-15, 10:36   

Nutencjo, tylko Twój upór i chęć nauki doprowadziły do Twoich sukcesów :)
Moje gratulacje :)
_________________
a po nas już nic
jeno popiół i zgliszcza
życie to jeden wic
rzekł uczeń mistrza
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2015-07-15, 11:18   

:padam: :padam: :padam:
 
 
Lidka 

Dołączyła: 11 Lis 2012
Posty: 6378
Wysłany: 2015-07-15, 20:31   

:serce: N U T K O :serce:

i ja Zaintonuję Peany Na Cześć

Twojego Szeroko Pojętego Artyzmu


 
 
Elżbieta 
E.M.B.A.


Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 18479
Wysłany: 2015-07-16, 00:36   

:hurra:
Nutti, wspaniale i byle tak dalej.

:)
_________________
przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
ˆ E

 
 
pątniczka 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 4966
Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-07-18, 11:46   

Spieszę z gratulacjami i ja :) :padam: :padam: :padam:
_________________
słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta

J. Kaczmarski
 
 
mgielka 


Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 2351
Wysłany: 2015-07-18, 11:53   

Nutko gratuluję z całego serca i życzę jeszcze wielu sukcesów ...... :padam: :padam: :) :)
 
 
wyrejestrowana 
kresowa pani

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 2672
Skąd: Lwów
Wysłany: 2015-07-18, 21:36   

:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :)
_________________
befana, która jak niezapominajkowa wróżka lubi spełniać marzenia :)
 
 
Leah 

Dołączyła: 20 Mar 2015
Posty: 413
Wysłany: 2015-07-18, 23:50   

gratuluję :) :padam:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PREZENTACJE » Nutkowe to i owo '2015


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo