Dołączyła: 22 Cze 2008 Posty: 14517 Skąd: Gliwice / obecnie Göteborg
Wysłany: 2015-07-13, 21:16 Nutkowe to i owo '2015
Drogi PeeSku
...
Niniejszym donoszę że dzięki temu iż jesteś
Nuta N nie tylko nie porzuciła pisania ale też nieco skrzydła rozwinęła
A nabrawszy wiary że to co pisze nadaje się niektórym do czytania
A niekiedy do posłuchania gdy w struny zalezie
Oto zachęcona zeszłorocznym wybrykiem 2 miejsca w Tykocinie
Podjęła wyzwanie na dalsze wojenki z kolezeństwem po piórze
I zdobyła w tegorocznym czerwcowym w Lubaczowie 1 miejsce za poezje i od razu 2 miejsce za piosenki co niejako przypadkiem z rozpędu wyszło ....
Zas w sierpniowym'2015 Tykocinie - 3 miejsce za zgłoszone utwory konkursowe
A zatem sezon na bardzo poetyckie wakacje uważa za otwarty
I ma nadzieję że świetne grono PS - owe wkrótce uraczy również autorską płytką CD
Nad którą prace zostały ukończone ale w sprawie powielania trzeba jeszcze ciut cierpliwości z powodów ekonomicznych
PS zawsze będzie dla NN strefą najbliższą sercu .... niezależnie od faktu istnienia Facebooka i innych portali...
To PS uczył Nutę jakich rzeczy nie pisać i miał cierpliwość do niej absolutnie anielska kiedy eksperymentowała nie zawsze zgodnie z oczekiwaniami PS-owiczów .... Dlatego składa wyrazy szacunku i oddania gdyż bez PS -u od Adminów począwszy przez całe Dobrodziejstwo Inwentarza Portalowego -
strofy Nuty byłyby szufladowymi bazgrołami prawdopodobnie pewnego dnia 2008 roku spalonymi w kominku .
Ściskam mocno wszystkich PSowiczów
I czekam kiedy wreszcie będzie nam dane się spotkać ...
O promocji wejścia na rynek płytki poinformuję osobnym anonse i mam wielką nadzieję że niektórym będzie po drodze wstąpić na oną imprezę )))
_________________ wieczność przed nami i wieczność za nami
a dla nas ... chwila - między wiecznościami
_________________ przestrzeń
składa się z czasu
pokonywania
prostą linią
myśli
zakrętem pytania
zdecydowaniem
kropki śmierci
po wielokropku
umierania
E
pątniczka
Dołączyła: 29 Sie 2008 Posty: 4966 Skąd: chata za wsią
Wysłany: 2015-07-18, 11:46
Spieszę z gratulacjami i ja
_________________ słowa palą, więc pali się słowa
nikt o treści popiołów nie pyta