POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Haiku i miniatury » Pyłki 2
Pyłki 2
Autor Wiadomość
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-09-22, 13:55   Pyłki 2

nim nadszedł wieczór
wcześniej rozbłysły okna
czerwienią zmierzchu -
- - - - - - - - - - - - - - - - -
za ciszę schował się pasikonik
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
mironiusz


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 8227
Wysłany: 2020-09-30, 09:47   

Dały znak...
:)
_________________
I będą mi grały wiatry...
M.
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-09-30, 16:55   

mironiusz napisał/a:
Dały znak...
:)


:) :serce: :)
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
jaga 
Jadwiga


Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 4670
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-12-09, 11:12   

niebo w czerwieni - niesamowity widok na dobranoc
_________________
Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.

— Wisława Szymborska
 
 
PoparzonaKawą 

Dołączyła: 09 Gru 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-12-09, 12:01   

Chociaż cię nie lubię jako persony,
ta twoja twórczość opisująca przyrodę jest bardzo dobra.

ps. jak wyciągniesz z kapelusza słowo "terapeutka" po raz chyba już milionowy, to ci tę "terapeutkę" wsadzę nie powiem gdzie.

Także wracając do twórczości o przyrodzie, podoba mi się.
_________________
Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.

(Meryl Streep)
 
 
fiołkowa 
b. befana_di_campi

Dołączyła: 24 Kwi 2017
Posty: 2248
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2020-12-09, 12:04   

PoparzonaKawą napisał/a:
Chociaż cię nie lubię jako persony,
ta twoja twórczość opisująca przyrodę jest bardzo dobra.

ps. jak wyciągniesz z kapelusza słowo "terapeutka" po raz chyba już milionowy, to ci tę "terapeutkę" wsadzę nie powiem gdzie.

Także wracając do twórczości o przyrodzie, podoba mi się.


Proszę, proszę, zacznij od siebie :hyhy: :hyhy: :hyhy: "Terapeutka" nie jest moim określeniem, bo ja nikomu do personaliów nie zaglądam :zdziwko:

P.S. Ogromny dla mnie zaszczyt, że mnie nie lubisz :padam: :rotfl: :padam:
_________________
Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią :rotfl:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » PISANE WIERSZEM » Haiku i miniatury » Pyłki 2


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo