Pyłki 2
Autor
Wiadomość
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
Wysłany: 2020-09-22, 13:55 Pyłki 2
nim nadszedł wieczór
wcześniej rozbłysły okna
czerwienią zmierzchu -
- - - - - - - - - - - - - - - - -
za ciszę schował się pasikonik
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią
mironiusz
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 8227
Wysłany: 2020-09-30, 09:47
Dały znak...
_________________ I będą mi grały wiatry...
M.
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
Wysłany: 2020-09-30, 16:55
mironiusz napisał/a: Dały znak...
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią
jaga
Jadwiga
Dołączyła: 31 Mar 2011 Posty: 4670 Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-12-09, 11:12
niebo w czerwieni - niesamowity widok na dobranoc
_________________ Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
PoparzonaKawą
Dołączyła: 09 Gru 2019 Posty: 914
Wysłany: 2020-12-09, 12:01
Chociaż cię nie lubię jako persony,
ta twoja twórczość opisująca przyrodę jest bardzo dobra.
ps. jak wyciągniesz z kapelusza słowo "terapeutka" po raz chyba już milionowy, to ci tę "terapeutkę" wsadzę nie powiem gdzie.
Także wracając do twórczości o przyrodzie, podoba mi się.
_________________ Kiedyś, spotykając kogoś, zastanawiałam się, czy dana osoba mnie lubi, a teraz w tej samej sytuacji, zastanawiam się, czy to ja lubię tę osobę.
(Meryl Streep)
fiołkowa
b. befana_di_campi
Dołączyła: 24 Kwi 2017 Posty: 2248
Wysłany: 2020-12-09, 12:04
PoparzonaKawą napisał/a: Chociaż cię nie lubię jako persony,
ta twoja twórczość opisująca przyrodę jest bardzo dobra.
ps. jak wyciągniesz z kapelusza słowo "terapeutka" po raz chyba już milionowy, to ci tę "terapeutkę" wsadzę nie powiem gdzie.
Także wracając do twórczości o przyrodzie, podoba mi się.
Proszę, proszę, zacznij od siebie "Terapeutka" nie jest moim określeniem, bo ja nikomu do personaliów nie zaglądam
P.S. Ogromny dla mnie zaszczyt, że mnie nie lubisz
_________________ Z Ciemnogrodu, gdzie najjaśniej bywa pod latarnią