ALmec_33
Wiek: 66 Dołączył: 09 Mar 2026 Posty: 136
Wysłany: Dzisiaj 8:49 Życie jest jak gra w karty
Życie zaprasza ciągle na partyjkę pokera
znowu przegrywasz z nim raz po raz
gdzie jest w rozdaniu ten czwarty as
lepiej nigdy nie pytaj o to tego szulera
życie wciąż ci pokazuje ile jesteś wart
i nie bierze ciebie często w obronę
a w talii bowiem są karty znaczone
stąd częściej niż ty ma w tej grze fart
kiedy tak często mierzysz zbyt wysoko
jego asy biją twoje walety i króle
w jednej chwili stracisz całą pulę
a życie chce grać dalej jeszcze w ,,oko”
codziennie w życiu niczym w kasynie
walet lub król spotyka się z damą
życie i ruletka to jedno i to samo
czy potok złotych monet dziś popłynie
czy na wygraną choćby skromna szansa
pora odrzucić te pretensje i żale
usiądę przy stole i lampę zapalę
postawię na to wszystko sobie pasjansa