POSTscriptum Strona Główna  
  POSTscriptum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 

Odpowiedz do tematu POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » w Radio Katowice o POSTscriptum 14.12.2008r.
w Radio Katowice o POSTscriptum 14.12.2008r.
Autor Wiadomość
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-14, 12:46   w Radio Katowice o POSTscriptum 14.12.2008r.

Dzisiaj tj 14.12.2008r. w cyklicznej audycji Macieja Szczawińskiego w Radio Katowice o godz.21.15 znajdzie się 15 minutowa rozmowa moja z redaktorem o naszym Portalu. Audycję można słuchać na stronce Radia Katowice http://www.radio.katowice.pl/ uruchamiając z prawej u góry Słuchaj online. Zapraszam dzisiaj a także każdej niedzieli do słuchania programów poetyckich tej persony Radia Katowice o god 15.45-16.00 (poczta poetycka Macieja Szczawińskiego) i 21.15-21.50 (artystyczne spotkania Macieja Szczawińskiego).
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-14, 17:34   

aby zachęcić do cyklicznego słuchania audycji poetycki podaję link do dzisiejszego wydania poczty poetyckiej

http://niepoeta2.wrzuta.pl/audio/9GSF1P1SLa/

wiele można się nauczyć z komentarzy doświadczonego poety, krytyka i jak powiedział Tadeusz Kijonka na spotkaniu z Feliksem Netzem, które Maciej Szczawiński prowadził: najbardziej znanego śląskiego głosu.
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2008-12-14, 22:19   

Leszek... Daj gapie sznurek do dzisiejszego wieczoru. Prrrrrrroszę :padam:
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-14, 22:21   

No to proszę posłuchać:

http://niepoeta2.wrzuta.pl/audio/5nJAiZrPt0/

audycja podzielona jest na trzy części i ta ze mną o POSTscriptum jest w części środkowej 40-to minutowej audycji ale zachęcam do posłuchania całości bo wg mnie warto. :)
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2008-12-14, 22:21   

próbowałem sobie posłuchać ale nawet mój "wypasiony" {niby} lapek nie potrafił się podłaczyć pod audycję - ino pukał jakiś młoteczek o kowadło cy cóś ...
 
 
Lucy 
Lucyna Mamczur


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 2997
Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-12-14, 22:25   

mnie też się nie udało... buuu :(
_________________
Każdy ma swój kawałek nieba
 
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-14, 22:31   

zapraszam do wrzuty :) link powyżej :)
 
 
Lucy 
Lucyna Mamczur


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 2997
Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-12-14, 22:35   

tak, tak już słucham, dziękuję :)
_________________
Każdy ma swój kawałek nieba
 
 
 
Lucy 
Lucyna Mamczur


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 2997
Skąd: strawberry fields
Wysłany: 2008-12-14, 22:59   

Wysłuchałam. Tyle ciepłych słów o naszym PS, o poezji…! Cudne wiersze: Lidzi, Leszka i Darii.
To było piękne doznanie! Dziękuję Leszku! :padam:
_________________
Każdy ma swój kawałek nieba
 
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2008-12-14, 23:04   

Powiem tak... Mówiłam, że te asonanse, dysonanse mają sens! Qrde... Jakże się cieszę Lechu... Nie masz pojęcia :) Lidzię za istotę buziam ponownie.

Marek... Ty nie masz wyjścia chłopie :rotfl: Buduj ten prototyp, bo juz w radyjo prawią
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2008-12-14, 23:10   

posłuchałem, posłuchałem, posłuchałem ...
hej, załogo - rowerka na orażowy kolor z żaglem w kwiatki - współojciec założyciel - Leszek-Pilot/Lotnik zapowiedział w RK naszą wyprawę !!!! i poopowiadał o PS i antologii i w ogóle !!! hip!hip! hurrra! i ja - :padam: !!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Marek 
Z. Marek Piechocki


Wiek: 79
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 15295
Wysłany: 2008-12-14, 23:11   

a myślałem, że będę pierwszy ..... ;) :rotfl:
 
 
Leszek Wlazło 


Wiek: 70
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 19070
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-14, 23:13   

jesteście kochani i tacy do przytulenia :)
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2008-12-14, 23:13   

Jak zbudujesz to pływadło, to będziesz pierwszy! :rotfl:
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
el 

Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 8708
Wysłany: 2008-12-14, 23:14   

Jak mnie spotkasz, to mnie przytul ;)
_________________
kroplą miodu pocieszamy błaznów
lub sami ze sobą rozgryzamy liść mięty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
POSTscriptum Strona Główna » INFO » Dział informacyjny » Ogłoszenia » w Radio Katowice o POSTscriptum 14.12.2008r.


Kontakt:

w sprawach merytorycznych:
Amandalea: amandalea@interia.pl, Leszek Wlazło: niepoeta2@wp.pl

w sprawach techniczno-merytorycznych:
Łukasz Pfeffer (luk19952): lukasz@pfeffer.com.pl


Pfeffer.com.pl - Zaistniej w internecie
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Dustin Baccetti modified by Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo